Танці. World of Dance

47-річна касирка довела, що танцювати можна в будь-якому віці

Анна Смирнова довгий час працює касиром в одному з супермаркетів Дніпропетровська. Її робочий день починається о 9:30 ранку і закінчується о 22:30 вечора. «Хотілося відірватися. Я чекала момент, коли щось станеться. Жити і робити те, що ти не любиш, можна, але це не приносить задоволення і щастя. У танці я відчуваю себе молодою, а для жінки це дуже важливо », – поділилася своїми враженнями учасниця.

dgf

Ганна вирішила займатися танцями на пілоні, коли їй було 45 років. Вона просто взяла шорти, майку і прийшла за оголошенням, куди запрошували всіх бажаючих навчитися красиво рухатися і розвиватися. Її не питали, скільки їй років, і вона довела, що танцювати можна в будь-якому віці, варто тільки захотіти.

Читайте також: Учасник виконав на сцені стриптиз за допомогою бензопили

Після виступу жінки судді похвалили її за бажання і прагнення танцювати. «Виглядаєте чудово, трюки у вас нелегкі, і для півтора років це непоганий результат. Спасибі за сміливість », – сказала Тетяна Денисова з посмішкою. Сама Ганна зізналася, що їй дуже сподобалося на проекті, хоч пройти далі не вийшло.

Танець сміливої і впевненою в собі жінки дивіться тут:

Video: 47-летняя кассирша доказала, что танцевать можно в любом возрасте

Анна решила заниматься танцами на пилоне, когда ей было 45 лет. Она показала достойный пример того, что заниматься любимым делом никогда не поздно.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.