Танці. World of Dance

Найромантичніша пара проекту зіграє весілля в сотні

Найсмачніший кастинг сезону “Танцюють всі!” пройшов у Запоріжжі! Суддів пригощали печивом і тортами, а також дивували оригінальною і цікавою хореографією. Як пройшов відбір танцюристів у топ- 100 в рідному місті судді проекту, Влада Ями?

ара

Найбільш очікуваним виступом на кастингу став номер Віктора Томашека, соліста Одеського Академічного Національного театру опери та балету. Він прийшов на проект, щоб мати шанс нагадати матері про себе. Він не спілкувався з нею цілих 10 років і дуже хоче, щоб вона побачила, чого він досяг. Тетяна Денисова була в захваті від танцю, кажучи: «Це божественно», а Костянтину Томільченку було мало характеру та емоцій. Віктору довелося довести, що він може танцювати емоційно, і після цього він отримав свій квиток.

На сцену проекту знову повернулася найромантичніша пара минулих сезонів, Тарас Трухін та Катерина Онищенко. Хлопець зробив пропозицію коханій прямо на сцені, на що дівчина відповіла згодою. Однак через роботу на відстані пара так і не встигла одружитися. Тетяна Денисова спочатку вручила квиток Тарасу, а Каті сказала: «Ви танцюєте на однаково класному рівні. Весілля зіграєте в сотні».

Двоє учасниць кастингу показали свій талант танцю на пілоні. Одна з жінок, Євгенія Польська, станцювала разом зі своєю маленькою донькою, а 47-річна Ганна Смирнова прийшла, щоб просто показати гідний приклад оточуючим.

Дмитро Шекель своїм виступом налякав всіх суддів у залі, особливо Тетяну Денисову, адже хлопець вийшов на сцену з бензопилою. Судді переживали, раптом до них на проект прийшов маніяк. Після грізного образу перед членами журі постав атлетичної статури молодий чоловік. Всупереч сумнівам, вони відправили хлопця на хореографію. Йому не вдалося проявити себе, і він зізнався: «Не запам’ятав жодного руху». Тетяна залишилася розчарована: «Якою оманливою буває оболонка».

jh

У восьмому сезоні було знято вікове обмеження, тому діти із задоволенням пробували свої сили в проекті. На цей раз сцену підкорювали маленькі хопери Софія Горбонос і Микита Перимський. Обидві дитини пішли на хореографію, щоб судді побачили їх в інших стилях. Заводна самба, яку поставив Андрій Дикий, не піддалася маленьким танцюристам. Богдана Грецька, семирічна східна танцівниця, показала непоганий рівень, але судді зазначили: «Тобі ще потрібно розвиватися. Приходь через рік».

Альфредо Уайт Клаверія з Куби прийшов на кастинг, щоб станцювати для своєї маленької дочки. Танцюючи в одному з кращих нічних клубів своєї країни, він не може забезпечити сім’ю, тому вже рік працює в Україні. Він дуже скучив за рідними і присвятив свою хореографію їм. Костянтин Томільченко сказав танцюристу: «Я зрозумів, що ти хотів донести», – і вручив хлопцеві заповітний квиток. Альфредо зі сльозами на очах прийняв нагороду.

Що ще цікавого відбувалося на сцені запорізького кастингу, дивіться тут:

Video: Самая романтичная пара проекта сыграет свадьбу в сотне

Кастинг в Запорожье прошел интересно и вкусно: судей угощали сладостями, а также необычной хореографией.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.