Танці. World of Dance

Провідний соліст театру прийде на шоу, щоб нагадати про себе матері

 «Танцюють всі!» gродовжує пошуки талантів по всій Україні! На цьому тижні танцює рідне місто Влада Ями – Запоріжжя. На сцену вийде соліст Одеського національного театру опери та балету Віктор Томашек. З 18 років він виконує провідні партії і збирає аншлаги. Віктор приїде на кастинг, щоб його побачила рідна мати, з якою він не спілкувався цілих 10 років.

jh

Євген Воронін запросить суддів у світ фітнесу та дасть майстер-клас по Кangoo jumps. Костянтин Томільченко випробує новий вид спорту і захопить їм навіть Тетяну Денисову.

У 47 років Ганні Смирновій набридло просиджувати усе своє життя за касою. Кожен день після роботи в супермаркеті жінка поспішала в танцювальний зал і вже приготувалася шокувати суддів своїм танцем … на пілоні!

Два роки тому вся країна, затамувавши подих, стежила за історією кохання учасників шостого сезону шоу, Тараса Трухіна і Катерини Онищенко. Але весілля так і не відбулося – Тарас поїхав працювати до Києва, а Катя залишилася в Запоріжжі. Чи зуміють вони в цей раз врятувати своє кохання?

Читайте також: Участник коллектива «Адэм» решил начать сольную карьеру

Вікторія Безвугляк скористається забороненим прийомом і прямо на кастингу нагодує журі домашньою випічкою. Частування настільки припаде до смаку голодним суддям, що вони серйозно задумаються про те, щоб віддячити дівчині квитком у сотню.

Дмитро Шекель шокує всіх самим зухвалим виступом за всю історію шоу. Смертельний танець з бензопилою не на жарт перелякає Тетяну Денисову і змусить глядачів завмерти в жаху від того, що відбувається.

Не пропусти найсмачніший і найбільш нестандартний кастинг «Танцюють всі!» 2 жовтня, у п’ятницю, о 20:00, на СТБ!

Video: Ведущий солист театра придет на шоу, чтобы напомнить о себе матери

На проект придет ведущий солит театра, чтобы напомнить о себе матери, с которой не общался 10 лет. Судей накормят вкусным тортом с логотимом "Танцюють всі!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.