Танці. World of Dance

Хлопець-самоучка підкорив Тетяну Денисову своїм бажанням танцювати

Влад Говорун мріяв потрапити на проект дуже давно. Однак через сімейні обставини участь хлопця в проекті не була можливою. «Я виріс у бідній багатодітній сім’ї. Не те, що на проїзд – на хліб грошей не було. Ми їли картоплю і пили воду», – поділився історією своєї сім’ї танцівник.

klj

Хлопець розповів, що живе в маленькому селищі. Він тренувався сам, скрізь, де міг. Коли було тепло, він вибирався у двір або на вулицю, а в холодні дні намагався репетирувати в будинку. Ні погода, ні відсутність грошей на відвідування студії не зупинили Влада в його бажанні танцювати.

На сцені «Танцюють всі!» хлопець показав хореографію в стилі диско, насичену різноманітними стрибками. Судді відзначили старання Влада, але засумнівалися, що він гідний місця в сотні кращих танцюристів. Костянтин Томільченко сказав, що хлопець йому подобається як потенційний артист, і захотів відправити його на вечірню хореографію.

Влад Яма висловив свою думку: «Видно, що в тебе класна підготовка і тобі подобається сцена. В тобі є задатки артиста». У хореографа виступ хлопця також викликав сумніви в тому, чи зможе він конкурувати з сильними хлопцями в топ-100. Тетяна Денисова озвучила рішення членів журі. Вона сказала: «У всій метушні і швидкості я змогла розглянути твій зміст як особистості. Я вірю, що ти не підведеш нас у сотні». З цими словами Тетяна віддала квиток радісному учаснику.

Чи гідний Влад місця в сотні кращих танцюристів, дізнайся тут:

Video: Парень-самоучка покорил Татьяну Денисову своим желанием танцевать

Влад Говорун мечтал попасть на проект очень давно. Однако из-за бедности он не мог позволить себе приехать. парень учился танцевать сам и покорил своим рвением Татьяну Денисову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.