Танці. World of Dance

Дівчина з Донецька – єдина, хто впорався з вечірньою хореографією

Світлана Бартко проробила важкий шлях, щоб спробувати свої сили в улюбленому танцювальному шоу країни. Дівчина приїхала з Донецька разом з батьками. «Ця дорога була дуже довгою. Було багато проблем з блокпостами, адже у мене українська прописка. Для них здавалося це підозрілим, і мене стали перевіряти. Подивилися руки, шию, а інших не чіпали», – розповіла Світлана.

fjg

«Я бачила, як відносили людей, і так кожного дня. Ми намагаємося з батьками не звертати уваги. Думаємо: прокинемося – добре, не прокинемося – значить, доля така», – плакала Свєта. За словами дівчини, це дуже важко було бачити і переживати. Тим не менш, на сцені Свєта пояснила суддям, що приїхала на кастинг не для того, щоб плакати, а для того, щоб «рвати» зал.

Влад Яма перше визвався прокоментувати виступ учасниці. Він зазначив: «Ти станцювала всього потрохи, і в кожному стилі показала себе вигідно. Це не зверхвиступ, але рівень у тебе пристойний». Костянтин Томільченко подякував дівчині за елементи брейк-дансу, але зробив зауваження: «Набір елементів бажає кращого. Треба посилено попрацювати на хореографії».

«Я контемп теж танцюю. Я можу і зроблю», – пообіцяла суддям і сама собі танцівниця. Світлана стримала своє слово і стала єдиною, хто впорався зі складною філософською хореографією від суперфіналіста минулого сезону Дмитра Маслєннікова.

Чи справедливо дівчину відправили на вечірнє випробування, вирішіть, подивившись ВІДЕО:

Video: Девушка из Донецка – единственная, кто справился с вечерней хореографией

Девушка приехала из Донецка вместе с родителями. На сцене Света объяснила судьям, что приехала на кастинг не для того, чтобы плакать. После хореографии она одна справилась с ней.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.