Танці. World of Dance

Влад Яма назвав виступ учасника «танцем незайманого»

Іван Фандій звик, що дівчата мліють від його чарівності і танцювальних умінь. Йому лестить, коли на нього дивляться і оточують увагою. Бальний танцівник робив наголос на те, Тетяна Денисова похвалить його і замовить слівце перед чоловіками-колегами. Однак все склалося не так барвисто, як того очікував Ваня.

hj

На самому початку члени журі відзначили, що у танцівника є невеликий животик і хлопець навіть не вірить в те, що сам танцює. Більше того, судді помітили, що Ваня танцює не в музику, що для танцюриста неприпустимо. Тетяна, на яку покладав всі надії танцюрист, розкритикувала його. Вона висловилася: «Мене вражають танцівники зі школою, а це був театр юного глядача. Це неадекватне виконання танцю».

Влад Яма не стримав сміх і висловив Івану свою думку: «Вийшов ставний мужик, а починається музика – і переді мною танцює, вибачте, незайманий. Потрібно, щоб твій танець змужнів». Після цих слів судді попрощалися з учасником. За лаштунками хлопець сказав, що зрозумів свої помилки і буде над ними працювати.

Чому Івана не пропустили до наступного етапу, дивіться у ВІДЕО:

Video: Влад Яма назвал выступление участника «танцем девственника»

Иван Фандий привык, что девушки млеют от его обаяния и танцевальных умений. Однако все сложилось не так красочно, как того ожидал Ваня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.