Танці. World of Dance

Учасник колективу «Адем» вирішив розпочати сольну кар’єру

Танцівник з колективу «Адем», Акилбек Джолдошев, прийшов на кастинг, щоб показати, на що він сам здатний. Його команда була у фіналі шоу «Україна має талант», в якому, за словами суддів, показала себе відмінно. Раніше на шоу приходив також керівник колективу, Атай Омурзаков, і він задав дуже високу планку по стилю поппінг. Тому судді оцінювали Акила з усією суворістю.

dh

«Я давно хотів сюди потрапити і показати, що є такий танцюрист», – поділився хлопець. Акил навіть перервав гастролі і отримав згоду колективу, щоб приїхати в Україну заради участі в «Танцюють всі!». «У команді я відчуваю себе впевненішим. Трохи навіть розгубився», – переживав танцівник.

«Ти тепер один, і ми чекаємо яскравого видовищного виступу», – підтримав хлопця Костянтин Томільченко. Після номеру Акила слово знову взяв суддя: «З технікою у тебе все круто, вона по-своєму унікальна. Ми тобі даємо шлях до нашої сотні».

Сам хлопець за лаштунками поділився відчуттями, сказавши, що потрапляння до наступного етапу стало для нього несподіванкою. Танцюрист був дуже радий, що впорався з хвилюванням і отримав квиток.

Чи гармонійно виглядав хлопець поза колективом, дізнайся тут:

Video: Участник коллектива «Адэм» решил начать сольную карьеру

Танцовщик из коллектива «Адэм», Акылбек Джолдошев, пришел на кастинг, чтобы показать, на что он сам способен вне команды.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.