Танці. World of Dance

Зневірена танцівниця пішла працювати до нічного клубу

Батька дівчини забрали до зони АТО, і вона не бачила його 8 місяців. Дочка навіть не встигла попрощатися з ним, і її мати залишилася без годувальника з маленькою дитиною. Батько Тетяни дзвонив танцівниці по телефону, а на тлі його голосу звучали вибухи снарядів. «Доця, я ніколи не думав, але мені страшно», – говорив він. Таня розповіла ведучої, що це було дуже важкий час, і потрібно було шукати вихід: «Не було, за що жити і що їсти», – поділилася дівчина зі сльозами на очах.

gdh

Молодій дівчині довелося швидко шукати роботу, щоб хоч трохи допомогти родині вибратися із скрутного становища. Тетяна Огурцова намагалася знайти гідну роботу, але нічого не вийшло. Від безвиході вона пішла працювати танцівницею в нічний клуб. Ведуча, Лілія Ребрик, підтримала учасницю, сказавши, що вона на правильному шляху: «Я знаю, що це шанс. Не хочу туди повертатися », – плакала дівчина.

Тетяна Денисова побачила біль в очах і рухах танцівниці, тому запитала: «Ти вважаєш себе щасливою? У танці ти була нещасною». «Я танцюю про безвихідь», – відповіла Таня. «Якщо ми будемо сильними, то заслужимо свій світ», – прозвучали слова судді, після чого дівчині дали шанс показати себе на вечірній хореографії.

Таня пообіцяла викластися на повну котушку і стримала своє слово. Судді побачили її іншою, після чого вручили дівчині квиток до сотні кращих танцюристів України.

Щоб оцінити танцювальний талант дівчини, дивіться ВІДЕО:

Video: Отчаявшаяся танцовщица пошла работать в ночной клуб

Отца Тани забрали в АТО, а мать осталась с маленьким ребенком. От безысходности девушка пошла работать танцовщицей в ночной клуб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.