Танці. World of Dance

Земляк Влада Ями пригрозив суддям міжнародним скандалом

Володимир Тараненко приїхав із Запоріжжя, щоб перевершити за популярністю відомого шоумена, хореографа і суддю шоу «Танцюють всі!» Влада яму. «Я став адміралом у танцях, мене знає кожна собака. Фани хочуть дивитися, як я танцюю гоу-гоу. До цього треба вже звикати», – ділиться зоряний земляк судді.

ddsa

Для того, щоб точно пройти до сотні кращих танцюристів, Володимир вирішив порадитися з учасницею шостого сезону «Танцюють всі!» Ольгою Трегуб, яка увійшла до двадцятки. Вона була впевнена, що танцюрист впорається із завданням і легко пройде до наступного етапу шоу. Збираючись на кастинг, Володимир розмірковував: «Журі треба міняти, особливо Яму. Нехай він судить бальників, а не сучасників».

Виступ зірки Запоріжжя викликав сміх і обурення з боку суддів. Тетяна Денисова поцікавилася у танцюриста, чи розуміють його друзі та знайомі. Учасник відповів: «Хто мене знає, той розуміє». Він розповів суддям про свій досвід танців в Нідерландах, повідав про те, що дуже популярний в рідному місті Влада Ями, і з ним часто фотографуються.

Незважаючи на самовпевненість танцюриста, Влад Яма висловив рішення членів журі: «За тими рухами, що ви зобразили, ми зрозуміли, що ви не досить добре танцюєте». Володимир сильно образився і висловився, що зоряному земляку не можна судити шоу, адже він абсолютно не розбирається в сучасних танцях. Учасник пригрозив судді міжнародним скандалом і збирався дзвонити знайомому арт-директору, щоб той провчив Влада. За словами Володимира, через проект у нього зірвався великий танцювальний контракт.

Чому судді не пропустили зірку Запоріжжя до наступного етапу, дізнайтеся у ВІДЕО:

Video: Земляк Влада Ямы пригрозил судьям международным скандалом

Владимир Тараненко приехал из Запорожья, чтобы превзойти по популярности шоумена и судью шоу «Танцюють всі!» Влада Яму. Он считает, что его нужно убрать из жюри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.