Танці. World of Dance

Віце-чемпіон світу з фітнесу прийшов на проект, щоб навчитися танцювати

Назар Хархун -професійний тренер з фітнесу, який не шкодує жодної людини, який прийшов до нього на тренування. «Я нещадний тиран. Клієнт сам собі підписує вирок », – хвалиться Назар.

Безымянный

Учасник вважає, що сильніший за нього тільки Шварценеггер. При знайомстві з суддями виявилося, що хлопець – віце-чемпіон світу з чоловічого фітнесу. Перевершив силача учасник третього сезону «Танцюють всі!» Федір Хашалов. Назар уточнив, що перемога суперника – тимчасове явище.

Виступ учасника складно було назвати танцем, адже він демонстрував не зв’язані однією ідеєю і лініями танець, а окремі силові вправи. «У цьому взагалі немає танцю, але він зриває оплески», – зазначив Костянтин Томільченко. «Ти сильний мужик, але це ніяк не в’яжеться з танцями», – сказав суддя фітнес-тренеру.

«Я і прийшов сюди, щоб ви мене навчили. Треба силу розбавити танцями », – відповів на оцінку суддів Назар, але члени журі дали танцюристу-початківцю зрозуміти, що «Танцюють всі» не студія, в якій навчаються хореографії.

Хлопцеві дали шанс проявити себе на вечірній хореографії, але він не зміг ним скористатися. «Ти поки не танцюрист. Твій виступ не ніс ніякого смислового навантаження, нам хотілося побачити почуття. Ти просто показав силу», – висловили свою думку судді і побажали йому удачі.

А ти назвеш виступ Назара Хархун танцем? Вирішуй після перегляду відео:

Video: Вице-чемпион мира по фитнесу пришел на проект, чтоб научиться танцевать

Назар Хархун – профессиональный тренер по фитнесу. Он хочет научиться танцевать, для чего и пришел на танцевальный проект.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.