Танці. World of Dance

Учасниця злякала Дмитра Танковича своїм зовнішнім виглядом

На сцену «Танцюють всі!» прийшла дівчина в незвичайному вбранні, чим здивувала і навіть трохи злякала оточуючих. Крім таємничого образу, Марія Карма володіла небезпечним реквізитом: ножами для метання, з якими вона не розлучалася протягом усього кастингу.

hdhf

Ведучий шоу, Дмитро Танкович, поцікавився у дівчини, звідки у неї такий незвичайний для дівчини атрибут. Вона відповіла: «Мені подарували ножі з нагоди великий сварки з хлопцем». Учасниця виконала композицію в стилі трайбл, якому вона навчилася на Гоа.

Після номера першою слово взяла Тетяна Денисова. Вона поділилася: «Для мене пиріжок виявився без начинки». Влад Яма розділив думку судді і запитав Марію, що повинні були відчути члени журі та глядачі під час танцю дівчини. Вона пояснила свою задумку: «Ви повинні були відчути різницю між внутрішньою боротьбою і зовнішньою дією. Наприкінці повинна була бути гармонія. Я не до кінця змогла показати вам те, що хотіла».

Костянтин Томільченко був розчарований і сказав учасниці, що тут такий підхід не працює: «Ваше мистецтво танцю створено для того, щоб танцювати на світанку або заході на Гоа». На цьому участь Марії Карми в шоу закінчилася.

Чи був танець учасниці насправді доречним для талант-шоу, дізнайся тут:

Video: Участница испугала Дмитрия Танковича своим внешним видом

На сцену «Танцюють всі!» пришла девушка в необычном наряде, чем удивила и даже немного напугала окружающих. У девушки были с собой ножи для метания.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.