Танці. World of Dance

Хлопчик з аутизмом підкорив танцювальну сцену глибиною виконання

На кастингу глядачі познайомилися з незвичайним хлопчиком Ільдаром Гайнутдінова. Мама танцюриста поділилася: «Нам сказали, що у нього аутичний склад розуму. Такі діти не потребують спілкування, живуть у своєму вимірі ». У Ільдара ще з дитинства були філософські міркування, які лякали навіть психологів. Хлопчика не розуміють однолітки і постійно сміються за спиною. Більше того, рідний батько через особливості хлопчика відмовився від нього. Танцівник намагався зв’язатися з ним, але той не відповідав. «Мені одному простіше, ніж коли я в колективі», – розповів хлопчик.

df

Костянтин Томільченко побоявся за те, чи зможе хлопчик далі боротися, чи не зашкодить йому його скритність і обережність до оточуючих. «У тебе дуже сильна енергетика, і це твоя головна зброя», – висловив свою думку суддя.

«Ти танцюєш з тією пристрастю, з якою я не пам’ятаю, хто у нас танцював. Це дар від Бога», – прокоментувала виступ Тетяна Денисова. Вона зазначила, що тільки зріла душа може так вириватися назовні. Влад Яма під враженням від сильного виступу учасника сказав: «Твоє тіло кричить, щоб ми взяли тебе до сотні». Після цих слів суддя вручив хлопчикові заповітний квиток.

Сильний і чуттєвий танець Ільдара дивіться тут:

Video: Мальчик с аутизмом покорил танцевальную сцену глубиной исполнения

Зрители познакомились с необычным мальчиком Ильдаром Гайнутдиновым. У него аутичный склад ума, и он почти ни с кем не общается. Его танец покорил судей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.