Танці. World of Dance

Танцівники Дніпропетровська здивували різноманітністю стилів і образів

Кастинг “Танцюють всі! -8” Пройшов у Дніпропетровську. Місто запам’ятався суддям і глядачам великою кількістю яскравих і сильних танцівників. Багато хто з них отримав квитки до сотні навіть після спокусливої і багатої на підтримки хореографії.

50P79U8w47E

Першими танцювальну сцену запалили двоє бравих хлопців, які вирішили підкорити суддів народним танцем, але вдалося їм це не одразу. Після танцю члени журі попросили двох Дмитрів зробити кілька трюків, які хлопці виконали успішно. Щоб зрозуміти, на що ті здатні насправді, їх відправили на вечірнє випробування. У них вийшло проявити себе надійними парнерами, і вони обидва отримали квитки до сотні кращих.

На кастинг прийшли і досить ексцентричні танцівники. Земляк Влада Ями заявив йому, що тепер він там зірка, а суддя – нуль без палички. Після відмови пропустити зірку до сотні, Володимир Тараненко зібрався дзвонити знайомому арт-директору, щоб той провчив суддю.

Здивували двоє хлопців, які вирішили вибрати для виступу незвичайні стилі і образи: один, колишній боксер, вийшов на каблуках, а інший вирішив показати східний танець. Їх виступ не дозволив суддям дати їм квитки в топ-100. Таємнича Марія Карма виконала танець з ножами, а пара з тридцятьма роками різниці у віці залишила суддів у здивуванні: як з’явився і живе такий нестандартний дует.

MEMXrFfJnGs

Спробувати свої сили і стати впевненішими в собі вирішили дві подруги-суперниці, які танцюють класичну хореографію. Після похвали Марту пропустили до сотні, але й Саша не підвела – обидві дівчинки пройшли далі. Судді відзначили, що діти в цьому році дадуть фору багатьом зрілим і досвідченим танцюристам.

Одним із номерів Дніпропетровського кастингу, що найбільше запам’ятався став виступ Ільдара Гайнутдінова. У хлопчика аутичниій склад розуму, і він майже ні з ким не спілкується. Його спілкуванням зі світом, його словами стала мова танцю. Тетяна Денисова поділилися, що тільки зріла душа може так вириватися з тіла.

Вечірню хореографію показував переможець шостого сезону Володимир Раков разом з Катериною Бєлявською. Вони показали красиву і сексуальну постановку зі складними підтримками. Незважаючи на труднощі, велика кількість танцівників впоралися із завданням.

На кастингу було ще багато дивовижно талановитих і трохи дивних танцівників, і кожен з них любить одне і те ж – танцювати. Попереду нас чекає ще більше відкриттів і боротьба за перемогу у восьмому сезоні шоу “Танцюють всі!”.

Як пройшов кастинг у Днепроперовску, дивіться тут:

Video: Танцовщики Днепропетровска удивили разнообразием стилей и образов

Кастинг в Днепропетровске подарил проекту много талантливых и сильных танцовщиков.

Дивіться наступну частину

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.