Танці. World of Dance

Земляк Влада Ями пригрозив йому міжнародним скандалом

Цієї п’ятниці, 18 вересня, сцену «Танцюють всі!» підкорювати буде Дніпропетровськ. Справжнім відкриттям восьмого сезону стане 14-річний Ільдар Гайнутдінов, якому в дитинстві поставили діагноз – аутизм. Через хворобу від хлопчика відмовився рідний батько, а ровесники постійно знущалися над ним. Тільки мама завжди бачила в ньому не хвору дитину, а генія. Судді визнають його виступ одним з кращих на кастингах нового сезону, а самого Ільдара назвуть одним з головних претендентів на перемогу!

Денисова

На кастинг прийде дівчина, що зважилася повністю змінити своє життя. Тетяна Огурцова завжди мріяла про танцювальній сцені, але після того, як її батька забрали до АТО, 17-річна дівчина довго шукала роботу, щоб допомогти мамі і молодшій сестричці. Без освіти та досвіду їй довелося підробляти в нічному клубі – мрія про танці перетворилася на багно, а сама Таня повністю заплуталася в своєму житті. За допомогою проекту дівчина сподівається раз і назавжди змінити свою долю.

Євген Могилевський – колишній боксер і призер всеукраїнських чемпіонатів – відкладе подалі свою спортивну екіпіровку і надягне … підбори! Сміливий образ викличе вкрай суперечливі емоції у Тетяни Денисової, Костянтина Томільченка і Влада Ями.

Зоряний земляк Влада Ями Володимир Тараненко впевнений, що в Запоріжжі його знають і люблять більше, ніж суддю шоу. На кастингу Володимир влаштує справжній скандал і покличе на допомогу свого арт-директора, водночас пригрозивши Владу міжнародним скандалом.

Не пропусти парад емоцій в самому танцювальному шоу країни в п’ятницю, 18 вересня, о 20:00 на СТБ!

Video: Земляк Влада Ямы пригрозил ему международным скандалом

На кастинге в Днепропетровске судьи встретят много неординарных людей: гениального парня с аутизмом, звездного земляка Влада Ямы и девушку, отец которой был в АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.