Танці. World of Dance

Костянтин Томільченко назвав учасника маленьким кошеням

На кастинг «Танцюють всі!» в Одесі приїхав змішаний дует з Мінська. Аня Богданович і Діма Юренков танцюють у парі, але в житті вони просто друзі. У Ані є хлопець, що засмучує її партнера. У нього є теплі почуття до дівчини, але він не може домогтися її розташування. Суддям Діма заявив: «Лев – це псевдонім, бо у мене левиний характер. Якщо я поставив мету, то я або помру, або її доб’юся».

Аня Богданович и Дима Юренков

На сцені учасники станцювали фольк, в якому кілька моментів у них не вийшли, як планувалися. «Чому лев такий слабкий і партнерку впустив?», – запитала хлопця Тетяна Денисова. Діма спробував виправдатися тим, що він не виспався. Костянтин Томільченко присоромив хлопця, а Влад Яма сказав їм, що реабілітація має бути на вечірній хореографії.

«Лев-то ще зовсім кошеня», – зробили висновок судді. Після хореографії ситуація не змінилася. «У вас ще все попереду, треба рости і займатися», – озвучив рішення суддів Костянтин Томільченко. Прозваний членами журі «Безглуздий дме» відправився додому.

Чи справедливо пару не пропустили далі, оціни, подивившись ВІДЕО:

Video: Константин Томильченко назвал участника маленьким котенком

на кастинг приехал смешанный дует из Минска. Аня и Дима танцуют в паре, но в жизни они просто друзья. Видно, что парень хотел бы быть больше, чем другом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.