Танці. World of Dance

На кастинг прийшов друг переможця минулого сезону

Міньйоне Джузеппе раніше був повним і дуже соромився свого маленького зросту. На танці його привів Даніель Сібілль, переможець пройшло сезону «Танцюють всі!» «Цей хитрюга просто випхнув мене в центр кола, і я повинен був виконувати якісь цудернацькі рухи з усіма. Уявляю, який дурнуватий вигляд у мене був. Мені сподобалося танцювати », – поділився Джузеппе в інтерв’ю. Коли він дізнався, що Даніель став переможцем танцювального шоу в Україні, теж захотів спробувати. Він прийшов на кастинг, щоб пройти шлях свого друга.

Джузеппе Миньоне2

Судді запитали танцівника, що Даніель розповідав йому про проект. Учасник відповів: «Він просто сказав мені, щоб я йшов за своєю мрією».

Костянтин Томільченко зазначив, що Джузеппе володіє своїм тілом, а хіп-хоп у нього хороший і потужний. «У твоїх рухах є сила, але ліній мені не вистачило», – сказав суддя. Влад Яма похвалив хлопця за його музикальність і швидкість. «Це через те, що я маленький», – пожартував танцівник. У підсумку судді, довго не думаючи, дали учаснику квиток до сотні кращих танцюристів України.

Якою була історія становлення Джузеппе як танцівника, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: На кастинг пришел друг победителя прошлого сезона

Миноьоне Джузеппе пришел на проект повторить путь своего друга, победителя прошлого сезона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.