Танці. World of Dance

Суддя «Танцюють всі!» Костянтин Томільченко став батьком

У хореографа, судді шоу «Танцюють всі» та ведучого «Україна має талант» Костянтина Томільченко 5 тижнів тому народилася дочка.

Історія cтосунків двох танцівників, Костянтина Томільченко і Наталії Кротової, почалася багато років тому. За словами хореографа, їхня зустріч не повинна була відбутися, і кохання з першого погляду теж не було. Вони не відразу стали парою, і минуло чимало часу, поки вони вирішили бути разом.

Читайте також: Костянтин Томільченко займеться постановкою номерів для Цирку дю Солей

Наташа Кротова брала участь у першому сезоні шоу «Танцюють всі», де дійшла до фіналу, а Костянтин робив постановки. Хореограф зробив кохану головною героїнею першого в Україні танцювального 3D мюзікла- «Барон Мюнхгаузен».

І ось в листопаді 2013 року пара офіційно узаконила стосунки, а також обвінчалася в церкві. Подружжя хотіло дітей і довго готувалося до появи нового члена сім’ї.

Ім’я малятка, а також інформацію про стан здоров’я молодої мами Костянтин поки тримає в секреті. Хореограф повідомив, що був присутній при пологах і додав: «Тепер в моєму житті з’явилися дві жінки, які мене надихають».

Редакція сайту СТБ вітає молодих батьків з народженням дочки!

Читайте також: Костянтин Томільченко – Цирк дю Солей це виклик для мене

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.