Танці. World of Dance

Наймолодша учасниця вразить суддів своїм танцем

Улюблене танцювальне шоу країни «Танцюють всі!» продовжує набирати оберти в Одесі!

На кастинг цього року завітає кращий друг переможця 7 сезону Даніеля Сібіллі. Він привів Джузеппе на танці, які зробили з повного хлопчика одного з кращих танцюристів Італії, Європи та Америки. Чи зможе італійський самородок підкорити наших суддів і повторити успіх свого товариша?

Сцену «Танцюють всі!» прийшла завойовувати п’ятирічна Валерія Сємка, наймолодша учасниця проекту. Ча-ча, квікстеп, самба, джайв – з усім цим Лєра з легкістю справляється! Уже в цьому віці у неї близько півсотні кубків і медалей, і на цьому учасниця не збирається зупинятися! Лєра має намір підкорити сцену улюбленого проекту.

Поліна Синяченко почала займатися пілоном всього 5 років тому. Зараз їй 30, і завдяки своїм зусиллям вона входить до десятки кращих пілоністов України, є акредитованим національним суддею України та членом міжнародної федерації з пілонного спорту. Всі мрії і успіхи дівчини розбила війна, яка змусила її покинути рідне місто, студію і учениць. Поліна переїхала до Запоріжжя, в якому почала все заново. Проект «Танцюють всі!» стане першою сходинкою в новому житті учасниці.

На кастинг прийдуть улюбленці дівчат, гаряча четвірка хлопців з шоу-балету «13». Дівчата до ранку не відпускають своїх улюбленців з клубів, а заради танцю з ними готові на все! Сексуальні та мужні хлопці готові розірвати одеський танцпол в черговий раз і потрапити в сотню кращих танцюристів України.

Отримати квиток в топ-100 спробує справжній супергерой – Людина-павук! Він відважний і сміливий, всі хлопці країни вважають його кумиром. Своїм танцем він просто шокує суддів, а ведучий Дмитро Танкович спробує з’ясувати – чого ж все-таки боїться Людина-павук! Повірте, це відкриття шокує багатьох!

Не пропустіть яскравий одеський кастинг 11 вересня, у п’ятницю, о 20:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.