Танці. World of Dance

Костянтин Томільченко розлютився на кращого бі-боя Європи

Дмитро Кошман – досвідчений танцюрист, талант якого визнали не на одному змаганні в країнах Європи. Він став переможцем конкурсів в Австрії, Італії, Угорщини та Словаччини. «Я закріпив своє ім’я в брейк-данс», – хвалиться Діма. Танцюрист виступав не тільки в якості конкурсанта на змаганнях, але і як суддя.

На «Танцюють всі!» бі-бой прийшов у пошуках чогось нового і цікавого. Він хоче залишити слід в сучасному брейку, щоб його знали всі в танцювальному світі.

Після виступу Діма розповів, що не встиг грунтовно підготуватися, оскільки днями виступав на одному фестивалі і судив учасників в іншому. «Навіщо ти прийшов сюди? Так, між іншим, зробив один вихід і думаєш, що нас прибрав? Це неповага », – розлютився суддя шоу Костянтин Томільченко.

Дімі дали шанс показати, на що він здатний насправді. Для танцюриста ввімкнули музику, під яку він повинен був зімпровізувати на сцені. «Це інша справа, я відчув твій драйв, у твоєму брейк-дансі є стиль», – зробив висновок Костянтин Томільченко. Тетяна Денисова засумнівалася, чи зможе Діма підкорити інші стилі танцю, але розбиратися з цим суддя пообіцяла в сотні.

Яким було протистояння двох бі-боїв, дивись тут:

Video: Константин Томильченко разозлился на лучшего би-боя Европы

Дмитрий Кошман – опытный танцор, талант которого признали на многих соревнованиях в странах Европы. На шоу би-бой пришел в поисках чего-то нового и интересного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.