Танці. World of Dance

Учасниця прийшла на проект, щоб знайти собі продюсера

У цьому випуску найбільш танцювального шоу країни «Танцюють всі!» було неймовірно гаряче.

«Серед танцюристів завелася чорна кішка, яка завдає неприємностей», – сказав Дмитро Танкович і підійшов до дівчини, щоб упізнати її краще.

Наталія Олійник похвалилася ведучому: «Я чорна фатальна кішка, а Наталя – моє життєве ім’я, я вже розбила не одне чоловіче серце». На таку поведінку її підбив такий собі Стас, через якого танцівниця розчарувалася в чоловіках. Дівчина вже пробувала підкорити сцену шоу «Україна має талант», але тоді їй не вдалося пройти далі.

Для таємничого образу дівчина вибрала коротку сукню, величезні підбори і капелюшок. Таким нарядом Наташа хотіла здивувати суддів і глядачів. Квиток до сотні не надто цікавив танцівницю, адже стрип-денс, як зізналася сама Наталя, – це її робота, від якої чоловіки рвуть на собі волосся.

На питання, навіщо їй проект, Наталя з посмішкою відповіла: «Я хочу стати знаменитою, може, продюсера собі тут знайду». Дівчину вже впізнають на вулицях і просять сфотографуватися, але без макіяжу і зачіски вона ніколи не погоджується на спільний знімок. Доля фатальної кішки на шоу склалася інакше: судді не пропустили дівчину до наступного етапу.

Як фатальна кішка Наталія дивувала чоловіків у залі, дивіться у ВІДЕО:

Video: Участница пришла на проект, чтобы найти себе продюсера

Наталья Олейник хочет стать знаменитой и найти себе продюсера. Для этого она пришла на шоу "Танцюють всі!" в образе роковой кошки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.