Танці. World of Dance

Маленький фанат проекту станцював на сцені агресивний крамп

11-річний Кирило Лис давно мріяв побувати на сцені «Танцюють всі!». За словами хлопчика, він дивився майже всі сезони проекту від початку до кінця. Кумирами маленького танцюриста стали Анатолій Сачівко, Анжела Карасьова, Дмитро Щебет і багато інших хлопців та дівчат. Він дивився, як вони танцюють, а також намагався повторити всі їхні рухи. Не оминув увагою Кирило і суддів проекту: «Мені дуже подобається Костянтин Томільченко: він смішний і молодець».

Слідом за своїми фаворитами танцюрист прагнув потрапити на шоу, але через обмеження у віці шлях на проект був для хлопчика закритий. Кирило дуже зрадів, що в новому, восьмому сезоні він зможе брати участь. «Тепер я можу спокійно сюди ходити, щоб про мене дізналися», – ділиться хлопчик.

На питання Влада Ями, чому той вибрав такі агресивні стилі танцю, як крамп і хіп-хоп, хлопчик з посмішкою відповів: «У мене немає агресії, це такий стиль, вибачте». Суддям сподобалося артистичний і впевнений виступ Кирила, але йому не вистачило танцювальної підготовки та універсальності. Тетяна Денисова дала хлопчикові домашнє завдання: «Повчися бальних танців, контемпу, дуету і приходь підкованим», – а танцюрист пообіцяв його виконати.

Як маленький Кирило танцював дорослий і агресивний крамп, дивіться у ВІДЕО:

Video: Маленький фанат проекта станцевал на сцене "Танцюють всі!"агрессивный крамп

11-летний Кирилл Лис давно мечтал побывать на сцене «Танцюють всі!». Мальчик смотрел почти все сезоны проекта и пришел вслед за своими кумирами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.