Танці. World of Dance

«Танцюють всі!» у Львові! Найколоритніший кастинг сезону

Львів продовжує дивувати своїми барвистими талантами. Вже цієї п’ятниці, 4 вересня, о 20:00 глядачі переконаються, що поліція може не тільки захищати людей, а й надихати! Студентка львівського інституту МВС обрала нелегку професію, адже її мрія – зробити світ кращим. Після занять дівчина біжить в танцювальний зал, щоб поміняти строгу форму на сексуальний наряд для зухвалого денс-холу. Студентка хоче довести, що дівчата-поліцейські можуть бути не тільки мужніми, а й талановитими.

На кастинг прийшла зірка феєричного шоу на СТБ «Україна має талант» Аня Коростельова. 8 років тому маленькій дівчинці було всього 5, але це не завадило їй вразити країну своїм танцем і стати переможницею проекту. Аня пережила війну в Донецьку, розлуку з рідними і переїзд до Києва. Сильна 12-річна дівчинка проявить себе як доросла і досвідчена танцівниця.

Молодий політик, Андрій Кравченко, вирішив використати наш проект для своєї передвиборної агітації. Амбіційний політик з Нововолинська для своєї передвиборної агітації влаштував у холі справжній мітинг і навіть на сцені намагався агітувати. Але чи проголосують за його танець наші судді?

Уже не вперше сцену «Танцюють всі!» штурмують люди, які багато чого досягли в танцювальній сфері. Цього разу спробувати свої сили прийшов кращий брейкер Європи. Він став найкрутішим бі-боєм Австрії, Італії, Угорщини та Словаччини. Тепер йому потрібна перемога в кращому танцювальному шоу країни!

Не пропустіть 4 вересня, о 20:00, танцювальне шоу «Танцюють всі!» на СТБ.

Video: «Танцюють всі!» У Львові! Найколоритніший кастинг сезону

На кастинге во Львове будет много интересного: сексуальная танцовщика-полицейская, маленькая и сильная звезда шоу «Україна має талант» и многое другое.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.