Танці. World of Dance

Студент продумав до дрібниць своє соло, щоб пройти в сотню «Танцюють всі! -8 »

Роман Невінчаний на кастингу зізнався, що він далекий від ідеалу старанного студента, але в танці зумів проявити всі свої таланти.

Сам Рома звик до всього відносити несерйозно та іронічно. У танці його привела мама: «Мама побачила в мені талант, купу здібностей, яких я не бачив, – розповів Рома. – Вона говорила, що мені взагалі в балет треба, тому що у мене хороші стопи. Я тільки сміявся і ось, дожартувався».eucs9RR2f0E

Зараз танці, мабуть, дійсно єдине, до чого Рома ставиться серйозно. І для кастингу «Танцюють всі! -8» Він приготував особливий номер, в якому левова частка успіху була покладена на чистої води удачу.
За його розрахунком, після основного соло судді повинні були попросити його ще раз станцювати, щоб оцінити бальну техніку. У цей момент прямо на сцені він повинен був випадково «упустити» столову ложку і бритву, які, за його словами, він завжди носить із собою. Після цього повинна була зав’язатися розмова з суддями і далі, за планом, Рома мав був пройти в сотню.

Неймовірно, але саме так все і сталося! Яким чином Ромі вдалося реалізувати свій план на сцені «Танцюють всі!» Дивіться у відео:

Video: Нерадивый студент продумал до мелочей свое соло, чтобы пройти в сотню

Роман Невенчанный на кастинге признался, что он далек от идеала прилежного студента, но в танце сумел проявить все свои таланты.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.