Танці. World of Dance

Прихильниця Іллі Падзіни вирішила довести, що вона танцює не гірше

Мира Данько стежила за проектом з другого сезону і мріяла одного разу опинитися на улюбленій танцювальній сцені. А більше всього Міра вболівала за учасника сьомого сезону Іллю Падзіну.

Яра прихильниця танцювального таланту Іллі зізнається, що не одними тільки танцями він її підкорив: «Дуже харизматичний, іноді буває хамуватий, напористий, що ще треба?», – захоплено поділилася Міра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15-річна дівчина зіткнулася з насильством, намагаючись заробити на життя

На зустрічі з ним дівчина думала про їхні подальші відносинах: «Я ревнувала мало не до кожної, бо траплялися йому не дуже скромні номери, – зізналася Міра. – Після проекту Ілля «зірочку спіймав» – ні дзвінків, ні повідомлень і я остаточно зрозуміла, що справи з цього не буде ».

На кастинг восьмого сезону Миру прийшла, щоб довести, наскільки сильно помилився в ній Ілля і що їй вже самій стати зіркою танцювального шоу.

Перші коментарі суддів були вельми підбадьорюючими: «Така красива – сексі», – зауважила Тетяна Денисова, колегу підтримав і Костянтин Томільченко.

Чи не змінилося думка суддів в кінці її виступу? Дивіться відео з кастингу Міри прямо зараз! А також стежте за нашим Instagram-аккаунтом @dancestb і підписуйтесь на наші оновленнями в мережі ВКонтакте.

Video: Поклонница Ильи Падзины решила доказать, что она танцует не хуже

Мира Данько следила за проектом со второго сезона и мечтала однажды оказаться на любимой танцевальной сцене. А больше всего Мира болела за участника седьмого сезона Илью Падзину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.