Танці. World of Dance

Влад Яма припускає, що переможцем цього сезону може стати дитина

Перед очима Влада Ями пройшли виступи абсолютно всіх учасників шоу «Танцюють всі!» за всі роки існування проекту. У новому сезоні вперше поборотися за звання кращого танцюриста країни зможуть діти – як вони справляються з неабиякими навантаженнями проекту і як змінилося шоу без Раду Поклітару, Влад Яма розповів сайту STB.UA.
0L2A0862

Влад, який рівень танцюристів, які приходили на кастинги в цьому році?

Загальний рівень залишається високим. Як і раніше є танцюристи, які нас дивують і вражають. На кастингах було кілька виступів, яким ми аплодували стоячи. Фішка цього сезону в тому, що ми повністю стерли всі вікові рамки. До нас продовжують приходити учасники старше вісімдесяти, але, крім цього, і до дитячих виступів ми тепер ставимося так само, як і до дорослих. Діти боролися на рівних і деякі з них заслужили право зайти дуже далеко в шоу. І не тому, що вони діти, а тому, що дійсно танцювали не гірше дорослих.

NF8A1470

У шоу завжди було багато досить екстремальних випробувань: нічні хореографії, постійні тренування, як з цими навантаженнями справляються діти?

Спочатку ми теж дуже переживали, як діти будуть переносити такі навантаження і як до цього всього будуть ставитися їхні батьки. Але все відбувається дуже легко і невимушено, і часом ми самі дивуємося, як дітям вдається поставити танець з нуля і при цьому добре його станцювати на сцені, залишаючись бадьорими і повними сил.

IMG_0155

Чи потрібен дітям особливий підхід в роботі?

Судячи з моєї практики, кожна вікова група дійсно вимагає свого підходу. Якщо це зовсім маленькі діти, я намагаюся працювати з ними в ігровій формі. У роботу з дітками трохи старшого віку треба постійно вкраплять історії та жарти, щоб вони встигали перемикатися від важких навантажень і трошки відпочивати. Але якщо ми говоримо про дітей, які беруть участь в нашому шоу, то, повірте, вони ведуть себе абсолютно як дорослі і до них ніякого особливого підходу не потрібно. Діти, які зайшли дуже далеко і досі борються за перемогу в нашому шоу, не просто талановиті, а й в якомусь сенсі унікальні. Незважаючи на вік, вони вже давно дорослі.

IMG_9792

Постановки на шоу «Танцюють всі!» завжди славилися своєю глибиною і емоційністю, як з цим справляються діти, у яких ще так мало життєвого досвіду?

Поки це не відчувається. Просто, коли є великий талант, можна відчути і передати будь-яку історію, як виявилося в цьому сезоні.

0L2A6398

Коли ви оцінюєте виступи, чи робите ви поблажки дітям через їх вік?

Нам здавалося, що буде складно оцінювати їх виступи, але вони щоразу настільки круто виступають, що ніяких складнощів не виникає. Іноді ми навіть ставимо дітей в приклад дорослим танцюристам.

IMG_9690

До речі, а як складаються стосунки між дорослими танцюристами і дітьми?

Я думаю, дорослі танцюристи вже давно зрозуміли, що діти – це непросто новий екзотичний елемент шоу, а їх прямі конкуренти, тому їм довелося шукати з ними спільну мову і вчитися працювати з ними. Але діти, які зайшли дійсно далеко в нашому шоу, дуже позитивні і товариські – з ними легко працювати.

IMG_9809

У вас вже є на даному етапі улюбленці?

На сьогоднішній день є кілька людей, але одного конкретного фаворита я поки для себе не вибрав.

А вже можна говорити про явних фаворитів цього сезону?

Для мене поки немає фаворита і тим цікавіше це шоу. Але, мені здається, у нас є один сильний претендент на перемогу серед дівчат, людини три серед хлопців і, мабуть, кожен з дітей. Мені здається, у фіналі діти будуть боротися за перемогу.

NF8A9464

А є в цьому сезоні сильні бальні танцюристи?

У двадцятці у нас є сильні бальники і при цьому це сильні талановиті спортсмени. Тобто це хлопці, які за тиждень до випробувань в сотні ставали призерами українських чемпіонатів і тут же все кидали і приходили до нас на проект. Найчастіше люди йдуть з бального танцю, кілька років займаються викладанням, паралельно вивчаючи контемпорарі, хіп-хоп, все інше, і тільки потім вирішуються прийти на проект. А в цьому сезоні наші бальники справжні діючі спортсмени, які перебувають у прекрасній фізичній формі, так що мені є чим пишатися в цьому сезоні.

0L2A7167

У цьому сезоні суддів стало троє, на ваш погляд, чи змінилося шоу у зв’язку з цим?

Найбільший плюс – в тому, що за столом стало більше місця (сміється). Якщо серйозно, в цьому сезоні приходила одна дівчина, як вона пояснила, заради Раду і вона дуже засмутилася, що його не було. Але хочеться сподіватися, що в глобальному сенсі шоу нічого не втратило для глядача. У нас як і раніше багато цікавих танців, багато захоплюючих випробувань і як і раніше є інтрига. Тому, мені здається, суть шоу залишилася незмінною. Особисто мені дуже цікаво спостерігати за цим сезоном.

Анастасія Яковлєва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.