Танці. World of Dance

Даніель Сібіллі розповів про своє життя після проекту

Протягом всього сьомого сезону проекту «Танцюють всі» талановитий італієць приковував до себе увагу – за його танцем стежили затамувавши подих і судді, і глядачі. Як склалася його кар’єра і чи сумував він по Україні, Даніель розповів під час онлайн-конференції сайту STB.UA.

Даніель, як настрій?

Відмінно! Я дуже радий знову приїхати в Україну, тут я відчуваю себе як вдома. Я вже встиг провести кілька майстер-класів і дуже здорово, що люди приходять до мене.

Розкажи нам коротко про свій шлях на проекті «Танцюють всі-7»?

Це був чудовий досвід, хоча мені довелося багато чим пожертвувати – я приїхав в іншу країну, з іншою мовою, а в минулому році моя англійська була ще не такою хорошою і мені було дуже важко спілкуватися з людьми. Але це був чудовий досвід і справа не тільки в перемозі. За час проекту я зустрів багато чудових людей, з якими і зараз підтримую стосунки.

_Q2A7934

Як справи у твоєї мами?

Моя мама дуже рада за мене і пишається мною – для мене це дуже важливо, тому що це найважливіша людина в моєму житті.

На скільки днів ти повернувся в Україну? І що плануєш робити потім?

Я приїхав в Україну на 10 днів і як тільки у мене з’явиться вільний час, я відразу ж повернуся. У мене багато друзів тут і мені хочеться повертатися до них. На жаль, через роботу я не можу довго залишатися на одному місці. Якщо я не приїжджаю, то це не тому, що я не хочу, а через те, що просто не можу.

_Q2A7937

У чому ти шукаешь своє натхнення для танцю?

Своє натхнення я черпаю з подій у моєму житті. У мене було непросте минуле, зараз моє життя дуже сильно змінилося, але я використовую свій минулий досвід у моїй хореографії. Також є один танцюрист, який мене дуже надихає – це Чаз Бузан. Але все-таки найчастіше моє натхнення виходить з мого досвіду і можливостей мого тіла, які я постійно прагну розширювати.

Що б ти порадив молодим танцюристам?

Постійно вчитися. Балет – це основа всього, але так само пробуйте контемпорарі, джаз, хіп-хоп, модерн. Ви ніколи не знаєте, яку хореографію будете танцювати на прослуховуванні і вам однозначно в житті нагоді те, чому ви навчитеся зараз.

Video: Даниель Сибилли рассказал о своей жизни после проекта

Как сложилась его карьера и скучал ли он по Украине, Даниель рассказал во время онлайн-конференции сайту STB.UA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.