Танці. World of Dance

Раду Поклітару високо оцінив сатиричний модерн Діми та Наді

Цього року на гала-концерті учасники могли представити власні постановки. Скористалися цією можливістю  Діма Масленников і Надя Апполонова.

Надя колись зізнавалася, що із задоволенням попрацювала б ще з Дімою. Ця пара давно планувала спільну постановку і пара дуже зраділа, коли дізналася, що у них буде можливість представити свою роботу на гала-концерті.

0L2A5687Зловити натхнення Дімі допомогла музика: «У нас дуже смішний трек, – розповів Діма. – Танець про забавну парі. Ми один одного любимо, але мене любов засліпила повністю, а Надя цим скористалася. Все будується на тому, що я думаю, що вона мене лікує, але насправді це не так. Наприкінці я вмираю, а Надя, замість того, щоб сумувати, розуміє, що вона нарешті вільна – вбирається, фарбує губи і йде танцювати. Історія дуже смішна, навіть незважаючи на те, що в ній є елемент трагедії. Я був дуже радий, що нам дозволили станцювати цей танець на гала-концерті. Це наша спільна ідея з Надею і ми дуже давно планували цю постановку ».

Сатиричність модерну глядачі довго аплодували, а сам маестро Раду Поклітару назвав цю постановку hand made-хореографією. «Набагато простіше в танці показати трагедію, ніж розсмішити, – похвалив хлопців Раду. – Дуже важко змусити сміятися. Я точно знаю, що вам треба цим займатися – обов’язково ставте, бо талант наявності! ».

Video: Раду Поклитару высоко оценил сатиричный модерн Димы и Нади

В этом году на гала-концерте участники могли представить собственные постановки. Воспользоваться этой возможностью не преминули Дима Масленников и Надя Апполонова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.