Танці. World of Dance

Пішов з життя Олексій Литвинов

Сьогодні пішов з життя Олексій Литвинов – один з найулюбленіших суддів проекту «Танцюють всі!» І тренер, що виховав не одне покоління танцюристів, які з честю представляли Україну на міжнародних змаганнях.

Олексій Литвинов довго боровся з важкою хворобою. Кілька років тому він був змушений покинути улюблену роботу. Операція, лікування та подальша терапія ненадовго стабілізували його стан. Однак незабаром здоров’я хореографа різко погіршилося. Щоб оплатити курс інтенсивної терапії, сім’ї Олексія Литвинова довелося звернутися за допомогою до його численних учнів та шанувальників.

Олексій Литвинов проходив курси лікування в Німеччині. Останнім часом він перебував на лікуванні в харківській лікарні. На жаль, ні зібрані кошти, ні таланти та вміння найкращих лікарів не змогли врятувати життя видатного хореографа.

На сторінці допомоги Олексію Литвинову в соціальній мережі його близькі залишили таке повідомлення: «Друзі, сьогодні Олексій Литвинов пішов з життя. Світла пам’ять насамперед справжній людині, вчителю, якій виховав тисячі своїх учнів! »

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.