Танці. World of Dance

АНОНС: Аргентинське танго над басейном зі зміями визначить найстійкіших танцюристів сезону

У цю п’ятницю, 21 листопада, в 20:00 захоплююча битва за право виступати в прямих ефірах досягне свого апогею. Учасники пройдуть через шокуючі випробування, завдяки яким буде визначена перша пара суперфіналістів.

У першому конкурсі на міцність танцюристів випробовуватиме майстер бального танцю і улюблений суддя Влад Яма. Учасникам належить за дві години не просто вивчити пристрасне аргентинське танго, але і стати єдиним цілим зі своїм партнером. І лише ті пари, які зможуть беззаперечно дотримуватися всіх вказівок хореографа, зможуть здати цей іспит, не підмочивши своєї репутації. Адже показувати суддям пристрасне танго, дуети будуть на спеціальній сцені шириною менше метра, вмонтованій в басейн. Лише через один невірний крок пара може виявитися в басейні зі зміями. Хто з танцюристів з героїчної стійкістю витримає це підступне випробування? А чий невірний крок з головою занурить дует в зміїне лігво і призведе до номінації на виліт?

Вперше в цьому сезоні двадцятка буде розділена на команди – хлопців і дівчат. І завдання перед ними стоятиме не з легких. Дівчата матимуть у своїй постановці знайти відповідь на одвічне питання, чого хоче жінка, а хлопцям – чого ж насправді хочуть чоловіки. Відкрита ворожнеча в жіночій команді поставить під сумнів їх виступ. Чи зможуть ваші любимчики знайти відповіді на ці питання, адже в боротьбі за лідерство в командах, вони забудуть, заради чого їх об’єднали? Хто з дівчат буде тягнути ковдру на себе, а кого спробують вижити з проекту, так і не вийшовши на сцену? І як складатиметься робота в чоловічій команді, де кожен буде брати на себе обов’язки капітана. Хто ж у підсумку переможе в цій скандальній битві амбіцій?

І вирішальна битва для найсильніших і витривалих. Танцювальний марафон, завдяки якому будуть визначені перші суперфіналісти, які вже зовсім скоро боротимуться за ваші голоси і право називатися найкращим танцюристом сьомого сезону. Але перш їм належить пережити виснажливе і складне випробування проекту. Багатогодинний танцювальний марафон, в якому не буде права на помилку. Учасники будуть танцювати без зупинок, в постійному контакті зі своїми партнерами, підлаштовуючись під музику відповідну різним стилям. Зупинка хоча б одного з партнерів означатиме автоматичну дискваліфікацію дуету. Переможе той, хто витримає вирішальний танцювальний забіг!

Не пропустіть шокуючі випробування сезону в цю п’ятницю, 21 листопада, в 20:00 на телеканалі СТБ!

Video: АНОНС: Аргентинское танго над бассейном со змеями определит самых стойких танцоров сезона

В эту пятницу, 21 ноября, в 20:00 захватывающая битва за право выступать в прямых эфирах достигнет своего апогея. Участники пройдут через шокирующие испытания, благодаря которым будет определена первая пара суперфиналистов.

[/ video]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.