Битва екстрасенсів

Сумісність знаків зодіаку: гороскоп від Хаяла Алекперова

Про сумісність знаків зодіаку за датою народження або гороскопом корисно знати всім. В Індії існує цікава традиція: перед весіллям пара обов’язково замовляє у астролога гороскоп сумісності за датою народження. І якщо сумісність несприятлива, то є ймовірність, що пара не одружиться. Екстрасенс Хаял Алекперов склав гороскоп сумісності знаків зодіаку за датою народження ексклюзивно для наших читачів. 

Більше на тему: Сексуальність за знаком зодіаку: трактування від Хаяла Алекперова

IMG_2531

Овни (21 березня 20 квітня)

Oven

Овни можуть всім серцем як любити, так і ненавидіти. У стосунках представники цього знака готові віддаватися повністю, вимагаючи того ж і від партнера. Але часто дійсність виявляється далекою від їхніх очікувань. Адже відповідати ідеалу Овна досить нелегко. По відношенню до партнера Овни в більшості своїй дуже ревниві. Але ця ревність, на щастя, розумна та допомагає заново розпалювати пристрасть у стосунках, яка з роками вщухла.

Жінка-Овен досить легко закохується. У стосунках цінує власну свободу і самостійність. Але водночас болісно та ревно реагує на подібні вимоги партнера.

Чоловіки-Овни в цьому плані більш поважні та спокійні, але дуже егоїстичні. Легко уживатися з чоловіком-Овном зможе жінка, яка буде ставитися до нього з обожнюванням. Приємним бонусом для неї виявиться незгасна пристрасть і щедрість партнера в компліментах і романтичних сюрпризах.

Гарячий темперамент Овнів прекрасно поєднується з характерами представників вогняної стихії Левами, Стрільцями та з представниками власного знака зодіаку. У таких союзах навіть через багато років вирують мексиканські пристрасті, що до душі як Овнам так і іхнім палким партнерам.

Зможуть також уживатися Овни і з Близнюками, раками і Козерогами, займаючи в стосунках лідерську позицію.

Союз із Дівами, Терезами буде менш вдалим. Овнам бракуватиме інтриги й авантюри в стосунках. Нелегко Овнам будувати стосунки з Тельцями, Скорпіонами і Рибами. У таких союзах невиправдані очікування Овнів часто переростають в серйозні образи.

Більше на тему: Що робити, аби пощастило в коханні: поради ясновидиці

Телець (21 квітня 21 травня)

Telec

Тельців дуже сильно приваблює протилежна стать, однак агресивно переслідувати свого обранця не їхня звичка. Вони подобаються багатьом, проте самі часто тягнуться до зірок, їм потрібно щось недосяжне, насправді дороге. Представники цього знака вимогливі до своїх партнерів. Телець завжди прагне повністю заволодіти бажаним об’єктом. Якщо потрібно, він готовий заточити кохану людину в темницю, аби не розлучатися з нею ні на секунду і заховати її від прикрого впливу зовнішнього світу.

Найбільш підхожі партнери для Тельця це Козероги та Діви. Адже це земні знаки, які шукають випадкових чуттєвих зв’язків. Однак найчастіше Діва красива, але холодна, а ідеальний партнер Козеріг не завжди може сексуально задовольнити Тельця. Тому ближче до тридцяти Тельці переключаються на Близнюків, Овнів або Скорпіонів. Вони енергійні та активні. А Телець соєю чергою завдяки своїй практичності не дає їм витати у хмарах і допомагає реально поглянути на світ.

Близнюки (22 травня 21червня)

Bliznec

Кохання Близнюків мінливе та подібне до вітру все залежить виключно від миттєвого пориву. У представників цього знака часто прагнення до зв’язків, які ні до чого не зобов’язують, домінує над тягою до серйозних стосунків. А тому Близнюки шукають партнерів, які так само, як і вони, легко ставляться до життя та кохання. Близнюки чують, бачать і відчувають більше, ніж інші люди, і їхні враження завжди дуже яскраві. Вони повинні відчувати повне злиття розумових і духовних якостей, перш ніж їх охопить справжнє кохання. Представники цього знака воліють, щоб події розвивалися своєю чергою.

Жінка-близнюк складна та часто суперечлива натура. Вона може спочатку захоплюватися партнером, а потім з насмішкою буде критикувати. Їй завжди необхідна розумова сумісність зі своєю половиною. Жінки-Близнюки в більшості своїй жагучі та ревниві. Представниця цього знака скоріше ділова жінка, ніж домогосподарка. Але вона може стати партнеру хорошим надійним другом.

На відміну від жінок, чоловіки-Близнюки рідко страждають ревнощами. Вони довіряють коханій, але натомість вимагають більше свободи та власного простору. Якщо висловлювати йому недовіру, це глибоко його ранить.

Більше на тему: Хаял Алекперов: Екстрасенсорні здібності я відчув ще в юності

Емоційні та гармонійні союзи складаються у Близнюків з Овнами та Водоліями перший подарує їм пристрасть і зарядить енергією, другий розділить їх прагнення до свободи та пригод. Не рідкістю є вдалі союзи Близнюків з більш спокійними Терезами їхній інтелект, а також вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати тривалі стосунки. Цікавий, але важкий союз чекає Близнюків і Левів, але тут є ризик накопичити втому від надмірної напористості Лева.

Козероги, Діви, Тельці можуть виявитися занадто пасивними ідеалістами для Близнюків – ці союзи в майбутньому в більшості своїй приречені на провал. А неквапливі та підозрілі Раки можуть довести Близнюків до сказу в цьому союзі вкрай мало точок дотику.

Рак (22 червня 22 липня)

Rac

Раки дуже легко закохуються. До створення міцної родини вони можуть пережити безліч любовних історій. В юності всі Раки романтики, які мріють про ідеальне кохання. Але схильність виставляти партнеру занадто високі вимоги часто приносить їм розчарування. У партнерах Рак шукає скромність в поєднанні з тонким розумом. Часто дуже впливає на вибір партнерів образ батьків. Цілком ймовірно, що партнер Рака буде дуже схожий на його  батька або матір як зовні, так і за характером. Причому деякі Раки шукають прототипи своїх батьків цілеспрямовано, а деякі підсвідомо, на психологічному інтуїтивному рівні.

І чоловіки, і жінки схильні підкоряти себе цілком своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо почувають себе коханими, та з ними складно, якщо вони не відчувають кохання та самі живуть при цьому важким  життям. Раку слід шукати пару серед знаків Скорпіона і Риб. Дуже схожі між собою, всі водні знаки потребують схожих союзників у близьких, пристрасних і глибоких емоційних зв’язках. Часто вони знаходять сумісність з енергійними знаками Близнюки і Діви. Непоганий союз складеться з високоорганізованим Козерогом, який завжди готовий об’єднати свої цілі з серйозним і вдумливим Раком.

Лев (24 липня 23 серпня)

Lev

Для Левів кохання сенс життя. Вони від природи дуже легко закохуються, причому до кожного нового роману ставляться щиро та серйозно. Будучи закоханим, чоловік-Лев здатний красиво залицятися, робити широкі жести та вишукані компліменти, дарувати своїй обраниці дорогі подарунки. Він привабливий і галантний кавалер, якому практично неможливо сказати «ні». Коли ж справа доходить до сімейного життя, для нього найважливіше відчувати себе в домі повним господарем іншого розкладу гордість і самолюбство Лева просто не потерплять.

Для жінки-Лева часто складна реалізація її романтичної амбіції. Вона зазвичай довго утримується від шлюбу, аж доки не знайде справжнє кохання. У стосунках, як правило, вони віддають всіх себе. Але при цьому часто прагнуть зайняти лідерську позицію. І чоловіки, і жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між коханням і становищем у суспільстві на користь кохання й постаратися подолати марнославство, коли зроблено вибір.

Розглядаючи сумісність за знаками зодіаку, варто також звернути увагу і на стихії, до яких належать представники того чи іншого зодіакального сузір’я. Левам варто уникати тісних зв’язків зі знаками зодіаку повітряної стихії. Такі стосунки нерідко доставляють лише душевні переживання партнеру і часом залишаються без відповіді.

Найкращих партнерів Леву слід шукати серед Овнів і Стрільців. Всі три вогняні знаки. І в ці роки вони дуже незалежні та діють на об’єктивній, безкорисливої ​​основі. Лев також може бути сумісний із Близнюками та Козерогами, які зачаровують Лева своїм блискучим інтелектом.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Deva

Діви природжені акуратисти та охоронці порядку. Як правило, в шлюбі вони вміють стримувати свої емоції та уникати скандалу. Але бурчати і проявляти своє невдоволення з приводу побутових дрібниць їм цілком властиво. Якщо ви зважилися завоювати її серце, майте на увазі, що вами повинні керувати такі якості, як вірність, надійність, чесність.

Жінка-Діва зовні сором’язлива та створює у малознайомих людей враження скритної та замкнутої. Однак той, хто добре з нею знайомий, прекрасно знає про ті почуття, які можуть в ній розбушуватися. Заради кохання жінка-Діва здатна піти чи не на будь-які жертви. Але завоювати її серце зможе тільки чоловік її мрії, який повністю відповідає створеному нею ідеалу. Їй абсолютно байдуже, у що одягнений її обранець: їй цікаво тільки те, що приховує він всередині себе за своєю зовнішністю.

Більше на тему: Як привабити чоловіка? Порада екстрасенса

Чоловік-Діва схильний до стабільності в коханні і шукає собі супутницю життя, яка буде цілком відповідати його завищеним вимогам. Кохання в його розумінні це турбота, відповідальність, надійність. Тому жінкам, які мають іншу думку, краще навіть не намагатися зав’язати з Дівою стосунки. Чоловіки-Діви шукають собі за дружину дівчину, яка здатна вразити їх своєю вірністю, чесністю та розумом. Шукати своє кохання представник цього знака буде доти, доки не зустріне саме ту жінку, про яку мріяв усе життя. У шлюбі чоловік-Діва здатний повністю присвятити себе сім’ї. Він мужньо візьме на себе вирішення всіх найважливіших питань, що стосуються сімейного життя. На початку стосунків він не дуже прагне батьківства, але при народженні первістка все своє життя намагається присвятити дітям і стане турботливим і уважним чоловіком.

Вдалі шлюби складаються у Дів з представниками їхньої стихії Тельцем і Козерогом. Це, як правило, міцні союзи з «лебединою вірністю». Справжня пристрасть може розгорітися з представниками вогненної стихії. Зокрема зі Стрільцем і Левом. Але є небезпека, що надмірний раціоналізм і педантичність Дів може вилитися в конфлікти з гарячими і нестримними вогненними знаками.

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Vesy

Чарівні, усміхнені та дуже красиві, Терези підкорюють оточуючих легко, але важко захоплюються самі. Вони схильні прискіпливо вибирати партнера, а не кидатися в обійми першого, хто їх поманить. Навіть будучи закоханими, Терези залишаються егоїстами в душі, але це ніби притягує до них все нових і нових жертв.

Любовні невдачі трапляються у Терезів досить часто, хоча б тому, що вони занадто часто роздумують там, де потрібно діяти. Але люди цього знака володіють завидним умінням не приймати всерйоз романтичні розчарування, хоча б тому, що їм зазвичай є з ким втішитися.

Чоловіків-Терезів часто називають душею компанії. Вони товариські, доброзичливі, дуже вміло уникають гострих кутів у стосунках. Чоловік-Терези використовує всю свою чарівність під час залицяння. І хоча він знає, як поводитися з жінкою, на останньому етапі стикається з проблемою. Занадто довго вагається, перш ніж зважитися на останній крок. Причина коливань полягає в тому, що він надто старанно зважує всі «за» і «проти». Його поведінка повна протиріч. Терези завжди гарні батьки, і діти дуже виграють від їхнього загостреного почуття справедливості. Вони ніколи не дозволяють старшим кривдити молодших і підтримують дисципліну своїм високим авторитетом.

Жінки-Терези –  ідеальні помічниці, які знаходять щастя в успіхах чоловіка. Дружина-Терези справжній скарб, оскільки має багато переваг. Наприклад, вона ніколи не розкриє листа, адресованого чоловікові, ніколи не розповість його таємниці друзям, не зганьбить перед начальством. Вона любитиме своїх дітей і доглядатиме за ними, але, кажучи відверто, вони все одно будуть на другому місці після чоловіка. Однак якщо ви псуєте дітей, то вона обов’язково втрутиться. Її роль згладжувати неприємні ситуації та оберігати вас від імпульсивних вчинків і непродуманих рішень. Її найбільшою потребою є співпраця з чоловіком як в роботі, так і в коханні. Вона буквально не здатна жити одна. Вона створена для співпраці. Шлюб, з її точки зору, це спільне підприємство, і правила в ньому такі ж суворі, як і на будь-якій роботі. Але якщо вони не відчувають себе коханими, то починають шукати щастя на стороні і втішаються досить швидко.

Терези найбільш сумісні з Близнюками і Водолієм, всі три повітряні знаки, а їхні інтелектуальні, громадські та сексуальні зв’язки неміцні та мінливі.

Після тридцяти років вони стають більш практичними і часто знаходять сумісність зі знаками Скорпіона чи Овна, оскільки ці два знаки, керовані Марсом, іноді трохи грубі та наділені у честолюбством, а тому потребують м’якої врівноваженості Терезів і заохочують їх до спокійної поведінки.

Також Терези часто сумісні з Рибами і Стрільцями, завдяки їх ідеалізму і романтизму в шлюбі з цими знаками буде все прекрасно.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Scorpion

Скорпіони натури чуттєві, схильні до надмірностей, у тому числі і в коханні. Вони немов створені для нього та прагнуть цього всім своїм єством. Скорпіон прислухається тільки до того, що говорить його серце, та йде за цим покликом. Чоловік-Скорпіон натура пристрасна та честолюбна. Саме ці якості призводять до нестабільності його життя. Він не схильний проявляти на людях свої почуття, дуже підозрілий і ревнивий. Будувати сімейне життя зі Скорпіоном справа нелегка. Якщо ви боїтеся всякого сильного прояву емоцій, то такий чоловік не для вас. Скорпіон пристрасний у всьому, хоча справляє враження людини спокійної та доволі мирної. Йому абсолютно байдуже, що інші думають про нього. Приймаючи рішення, він не враховує думки оточуючих. Однак з дружиною, яка його розуміє, він буде вірним, ніжним і уважним.

Жінка-Скорпіон має прекрасну інтуїцією. Вона з першого погляду може впізнати майбутнього обранця. І тоді чоловікові нічого не залишається, окрім як підкоритися її чаклунським чарам. Будучи жахливо ревнивою, вона не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до жінки-Скорпіона дуже важко, оскільки вона приваблива, горда і абсолютно впевнена в собі. Її енергії вистачить на кількох жінок. Вона любить добре працювати та гарно розважатися. Якщо вона зрозуміє, що її зрадили, то перетвориться на найнебезпечнішого ворога і не зупиниться ні перед чим, щоб помститися. Із суперечки вона завжди прагне вийти переможницею. Її дітям може не вистачати тепла та ніжності, проте вона навчить їх мужності та вмінню себе захищати. А у відповідь на доброту відплатить добротою подвійно.

Найкращі партнери для Скорпіона серед знаків Рака і Риб. Всі три водні знаки, вкрай емоційні і чутливі, але при цьому здатні як ніхто інший зрозуміти свого партнера. Іноді Скорпіон буває добре сумісний зі знаками Діви, Тельця і ​​Терезів. Ці знаки мають велике терпіння, здатність виносити владний характер Скорпіона.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Strelec

Стрільці абсолютно чесні зі своїм партнером, дуже щедрі та відкриті. Під час залицяння Стрільці виявляють надзвичайну цілеспрямованість, але, досягнувши мети, остигають. Їм цікавий сам процес завоювання. Стрільці не можуть жити без суспільства і легко можуть дозволити собі завести випадковий роман. Стрілець схильний шукати когось на стороні, якщо наявні стосунки в родині будуть для нього рутиною. В особистому житті йому не завжди щастить, оскільки він занадто розпорошується через свої численні інтереси. Особисті почуття вони цінують куди нижче. Досить часто, перебуваючи у шлюбі, Стрільці приймають рішення змінити партнера, а в юності вони бувають одружені більше одного разу.

Чоловіки-Стрільці дуже легко закохуються! Вони легковажні, люблять фліртувати і прагнуть до різноманітності. Скільки б разів Стрілець не розчаровувався в жінках, його оптимізм не вщухає. Він вважає, що кожен день дає йому нові можливості. У Стрільця любовне життя дуже поверхневе, але при цьому він дуже чесний. Він сентиментальний, у нього чутливе серце. Йому подобається бути закоханим, але він дуже обережно вступає узв’язок. Дуже часто жінки неправильно трактують ставлення чоловіка-Стрільця. Вони розглядають взаємини як більш серйозні, ніж вони є насправді. Стрілець же воліє мати зв’язок з тими, хто схильний сприймати кохання так само легко, як і він сам. Якщо хочете утримати його біля себе дайте йому свободу, не влаштовуйте йому скандалів, але при цьому дайте зрозуміти, що він не може повністю вами розпоряджатися, що ви теж волелюбні.

Стрілець-жінка доброзичлива і відверта. Вона поводиться нарівні з чоловіком, навіть може копіювати чоловічі манери. Хоча за своєю природою вона дуже жіночна. Її ентузіазм, готовність йти назустріч і почуття гумору притягують безліч шанувальників. Вона невибаглива у виборі своєї половинки. Як і чоловіка-Стрільця, її важко схилити до шлюбу. Потрібно мати багато терпіння, щоб мати її за дружину. Їй подобається, щоб її захищали, але вона терпіти не може, коли їй наказують. При цьому вона абсолютно не виносить слабких чоловіків. Вона належить до тих людей, які спочатку роблять, а потім думають і ніколи не прислухаються до порад або попереджень зі сторони. По-справжньому закохавшись у чоловіка, вона відчуває важку душевну кризу. Нерідко її вважають холодною та безсердечною, але це помилково. Як і будь-який Стрілець, вона обурюється, коли сумніваються в її чесності. Вона хороший слухач і прекрасна господиня, здатна оживити будь-яку вечірку.

Більше на тему: Як зміцнити шлюб: поради Хаяла Алекперова

Найкращих партнерів Стрільцеві слід шукати серед Левів та Овнів. Всі вони незалежні вогняні знаки. Їхні стосунки не такі тісні та залежні, як, наприклад, стосунки між водяними знаками. Також можуть бути сумісні з Дівою і Близнюками. Люди цих знаків володіють високим інтелектом і легко зачаровують Стрільців.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Kozerog

Козероги – досить сором’язливі у стосунках з протилежною статтю та неабиякі власники. У коханні у них відбувається те ж саме, що із зовнішністю, – розквітають пізно, але цвітуть до пізньої старості. Їх практичність видно в усьому, навіть у коханні. Вони так боятися невдачі, що всіляко опираються новим захопленням. Щоб заповнити порожнечу, дівчата можуть завести собі якусь тварину, а хлопці можуть серйозно захопитися спортом або наукою. У коханні Козероги дуже непередбачувані, вони часто впадають з крайності в крайність.

За своєю натурою вони дуже стримані, але якщо в чомусь запідозрять свого партнера, то влаштовують бурхливі сцени ревнощів. Можуть бути розважливими до непристойності або дозволяти собі вільності, що переходять всі межі. У шлюб Козероги зазвичай вступають у досить пізньому віці. І хоча в молодості вони мають багато романів, по-справжньому закохатися їм досить складно. Ранні шлюби Козерогів практично завжди закінчуються невдачею. Але в більш пізньому віці вони повністю відкриваються та підкоряються тому, проти чого боролися.

Чоловік-Козеріг за натурою своєю – замкнутий, таємничий чоловік, який дуже потребує вірної, люблячої, розуміючої жінки. І хоча йому здається, що такої жінки не існує, в душі він чекає та вірить, що ця зустріч незабаром відбудеться. Чоловіки-Козероги дуже високо цінують свою незалежність, і довгий час не можуть зважитися на шлюб. І якщо вони дійшли висновку, що настав час обзавестися сім’єю, то стають найнадійнішими чоловіками. Розлучення в сім’ях Козерогів – велика рідкість.

Жінка-Козеріг складно розкривається перед іншими, особливо в зрілому віці. Кожен раз, коли вона закохується, їй здається, що це – любов на все життя. Нерідко це обертається поспішним шлюбом з абсолютно непідходящою людиною, про що в подальшому вона не раз пошкодує. Козеріг-жінка зазвичай шукає партнера, який вже твердо стоїть на ногах. Вона більш схильна, ніж Козеріг-чоловік, помилятися у виборі партнера, але набагато швидше усвідомлює свою помилку.

Найбільш відповідні партнери для Козерога – це Тельці та Діви. Всі три – земні знаки. Стосунки між ними легкі та трохи пасивні, але зазвичай стабільні.
Також представникам цього знака підходять Водолії та Скорпіони. Водолій вчить їх бути шляхетними і добрими, Скорпіон притягує розумом і життєвою мудрістю.

Водолій (21 січня 19 лютого)

Vodoley

Водолії люблять мріяти про незвичайне, особливо в юності. Вони часто ідеалізують свого обранця, потім розчаровуються і відмовляються від кохання в ім’я дружби. Деякі ховають свою вразливу душу за жорстокістю і цинічністю, але так буває рідко. Їм рідко властива ненависть. Кохання у понятті Водолія часто набуває відтінку дружби, причому дружба також нагадує кохання. Якщо ж Водолій закохався, з перших хвилин він не бажає собі в цьому зізнаватися і переконує себе, що це тільки дружба і ніщо інше! Занадто сором’язливий, щоб вголос говорити про свої почуття, Водолій скоріше видасть себе жестом або вчинком. Він оточить партнера турботою і увагою та буде готовий все віддати, якщо тільки йдеться про дійсно серйозне захоплення. Водолії рідко носять обручки. Якщо вони поневолені стосунками, то думають тільки про звільнення.

Чоловік-Водолій найскладніший серед інших знаків зодіаку і саме в коханні проявляється вся його суперечливість. У коханні чоловік-Водолій може бути не надто активним і незацікавленим. Просто кохання Водолія тісно пов’язане з його душевним станом в цей момент. Найчастіше чоловік-Водолій під коханням має на увазі дружбу. Йому так простіше: є час покопатися в собі та поміркувати про сенс життя. Буває, що чоловік-Водолій закохується до нестями і готовий на багато що. Але таке відбувається, якщо чоловік ідеалізує жінку.

Жінки можуть бути незговірливими в питаннях кохання, не звертати уваги на громадську думку, вони так само, як і чоловіки-Водолії, хочуть свободи. Якщо партнер її розчаровує, то палкість її зменшується і може зникнути зовсім.

У молодому віці найбільш відповідним партнером для Водоліїв можуть стати Близнюки або Терези. Близнюки пропонують інтелектуальний стимул, веселе товариство, а Терези рівновагу і гармонію. У більш зрілому віці Водолії більше цікавляться практичним земним життям, і тоді часто бувають сумісні зі знаками Діва та Овен.

Риби (21 лютого 20 березня)

Riba

Кохання приходить до Риб таємно і росте непомітно. Вони самі рідко знають, де воно починалося і де закінчилося. Але якщо немає кохання, Риби схильні його вигадати: створити ідеальний образ, любити, пестити і голубити його. Риби часто живуть в придуманому світі, тому коли стикаються з опором, сприймають це за підступність. Але незважаючи на те, що Риби розчаровані в усьому на світі, а в коханні особливо, у них бувають світлі періоди закоханості та взаєморозуміння. Але, на жаль, у стосунках Риби віддають більше, ніж отримують. Щоб бути щасливими в коханні, Рибам треба враховувати інтереси і запити партнера, жити його життям.

Жінки-Риби бувають абсолютно різні: від романтичної, містичної, фатальної жінки до м’якої, відданої і покірної дружини, яка належить єдиному чоловіку цілком і назавжди. Вони не завойовниці та вважають за краще, щоб їх обирали, але має бути видно, що ви віддаєте перевагу їм і нікому більше. Вони не борються з суперником, краще зійдуть з дороги, побажають вам щастя з іншою людиною. Воліють принести нелегку жертву, ніж влаштувати сцену ревнощів.

Чоловік, що народився під цим сузір’ям, наділений великою чуттєвістю. Його багатий внутрішній світ повний переживань. Це збуджує жінок і приносить їм масу насолоди. Але будь-які їхні спроби проникнути в його душу він м’яко відхиляє. Якщо жінка наполягає на своєму, він непомітно йде з її життя. Він прекрасно знає, що жінка любить вухами, і здатний своїми промовами звести з розуму. В душі він колекціонер, але колекціонер, який уміє цінувати свої надбання. У шлюб вступає цілком свідомо, хоча не відчуває потреби ні в дружині, ні в дітях. Подружнє життя у нього цілком стійке, але дружині бракуватиме його щирості.

Найбільш відповідним партнером для Риб можуть стати обережні та загадкові Раки і Скорпіони. Також Риби сумісні з Терезами та Водолієм, які, як і Риби, схильні до емпатії. Стабільні та міцні стосунки складуться з Дівою. Разом вони стабілізують один одного.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: