Битва екстрасенсів

Хаял Алекперов: Заздрість і самоїдство шкодять не менше порчі та зурочення

Дворазовий переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов запевняє, що негатив ви можете приносити у своє життя самі. Ясновидець і астролог дав поради, як жити в гармонії з собою.

«Якщо кожен день ви починаєте з негативних формулювань – «життя важке»,«я – невдаха»,«я – найхворобливіша у світі людина», – можете бути впевнені, що на це все йде велика частина вашої енергії. Таким чином, ви робите себе слабким і вразливим. А тому намагайтеся мислити позитивно, мріяти про щось хороше і щодня давати собі позитивні установки: «я зможу», «все буде добре».

хаял-ушел

Але ще більшої шкоди приносить людині заздрість і самоїдство.

«Це руйнівні почуття, які здатні завдати не меншої шкоди, ніж порча та зурочення, – каже Хаял Алекперов. – Якщо щось не склалося, це не привід ставити на собі хрест, і в енергетичному плані теж. Тримайтеся подалі від пліток, пересудів, конфліктів і суперечок. Такі енергетичні витрати схожі на купівлю валізи без ручки – ніби й витратилися, а толку ніякого. Та ще й емоційний вантаж на додачу залишається».

iStock-820868280

Більше на тему: Як видалити бородавки: методи від Ольги Янковської

І наостанок відомий ясновидець бажає всім миру, добра та життя в гармонії з самим собою:

«Не тримайте в собі зла на інших, прощайте образи. Адже коли вони накопичаться в сніжний ком, ваше енергетичне поле не витримає такого навантаження й обов’язково дасть тріщину. Тоді як живучи в гармонії з собою, радіючи з того, що дає нам Бог, і цінуючи кожен свій день, ми стаємо сильнішими і пізнаємо щастя. Ось і весь секрет».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: