Битва екстрасенсів

З якими проблемами не можна йти до цілителя

Кожен із нас хоч раз в житті замислювався над тим, щоб піти на прийом до людини, яка використовує у своїй практиці нетрадиційну медицину та має надможливості. Учасниця «Битви екстрасенсів» Ірина Богданова розповіла, з якими проблемами можна йти до цілителя.

Більше на тему: Як привернути удачу та гроші: поради шамана

Bogdanova1-640x407

«Є хвороби, які зовсім «не піддаються» нетрадиційному лікуванню. Це синдром Дауна, пороки серця, гемофілія, психічні відхилення, – каже Ірина. – Важко піддаються корекції псоріаз і порушення зору. Також не звертайтеся з проханням перервати вагітність – адже це виключно медичне питання».

Однак є хвороби, в лікуванні яких цілитель таки зможе допомогти. Дуже важливо: не варто очікувати повного зцілення, а насамперед потрібно звернутися до лікарів!

utd

Але в деяких випадках цілитель може допомогти встановити певну ремісію перерву в перебігу хвороби, коли немає ніяких її проявів і ви не відчуваєте симптомів:

«Найбільш типові порушення здоров’я, при яких реально досягти тривалої ремісії, – це остеохондроз, гормональні порушення, камені нирок або жовчного міхура, стенокардія, гіпертонічна хвороба, артрити та артрози, прояви слабкості імунітету, а також різні алергії, – говорить екстрасенс.

Як бачимо, допоможе чи ні питання неоднозначне. Головне, пам’ятайте: справжній цілитель завжди працює пліч-о-пліч з офіційною медициною!

Більше на тему: Магія та сила слів і думок: що не можна говорити вслух

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: