Битва екстрасенсів

Сексуальність за знаком зодіаку: трактування від Хаяла Алекперова

Виявляється, наша сексуальність та особливості її прояву безпосередньо залежать від нашого знака зодіаку. Двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець і астролог Хаял Алекперов склав гороскоп сексуальності за знаками зодіаку.

Більше на тему: Хаял Алекперов: Екстрасенсорні здібності я відчув ще в юності

Овни (21 березня – 20 квітня)

Овни – дуже пристрасні та емоційні натури. Представники цього знака невпинно дивують коханих калейдоскопом почуттів і поривів. У стосунках  для Овнів важлива новизна і свіжість – вони здатні щодня заново закохувати в себе партнера. Крім того, Овни не цураються сміливих експериментів у ліжку. Але при цьому їм життєво важливе схвалення і захоплення партнера.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Телець – теплий, ніжний і пристрасний, хоча може цього і не показувати. Ерогенні зони Тельців зосереджені в ділянці шиї. Особливо чутливі місця за вухами і зона ключиці. Нерідко секс для Тельців може стати способом самоствердження, тому що ця делікатна сфера їхнього життя нерозривно пов’язана з фінансовим становищем. І якщо справи в плані прибутку йдуть не зовсім добре, Телець намагається компенсувати це почуття невпевненості в собі за допомогою сексу.

І чоловіки, і жінки Тельці зазвичай дуже красиві та здатні практично використовувати свої чари. Вони люблять, коли ними захоплюються і балують їх. Таким чином вони домагаються дорогих подарунків. Проте, в шлюбі цей знак намагається бути вірним до кінця, якщо не сексуально, то духовно.

пара в кровати

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Фізична сторона кохання для Близнюків ніколи не була на першому місці. Вони не вимогливі в цьому плані. Їхня любов має дещо платонічний характер. Для Близнюків інтимне життя одночасно і має, і не має сенсу. Більшість з них наділена досить посереднім темпераментом. Часто Близнюки не здатні зрозуміти, чому деякі люди надають таке значення сексу. Вони сприймають секс як продовження дружніх стосунків між статями. Саме тому Близнюкам потрібен інтелектуальний партнер, такий, який підходить йому за розуму і в чомусь навіть перевершує його.

Рак (22 червня – 22 липня)

На перший погляд Раки дуже скромні. При цьому їхній сексуальний апетит дуже високий. Раки добре себе контролюють, тому здатні вести довгу любовну гру. Жінку-Рака легко спокусити. Вона еротична і жіночна, хоча з чоловіками нерідко поводиться холодно і відсторонено. Вона витрачає багато зусиль, щоб виглядати сильною і самостійною. Чоловіки-Раки – часті володарі великої колекції розбитих жіночих сердець. За ними тягнеться довгий шлейф скривджених і покинутих жінок. Великого значення вони надають зовнішності партнерки. У ліжку вони трохи агресивні, наполегливі і абсолютно невтомні. Раків відрізняє егоїзм, присмачений неабиякою часткою снобізму і самовпевненості.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Лев любить показати себе у всіх сферах життя, в тому числі і в ліжку. Можете бути впевнені в тому, що про спокушання йому відомо все або практично все. Можливо, Леви не дуже темпераментні або винахідливі, однак вони зроблять все можливе для того, щоб виглядати саме такими. У всякому разі, в сексуальному арсеналі Льва завжди знайдеться кілька ефектних прийомів, якими він зможе здивувати. І жінки, і чоловіки Леви вважають за краще міцний, ніжний і тривалий зв’язок, ніж чистий секс. Якщо вони і вступають в інтимні стосунки з іншими партнерами, то тільки тому, що їм не подобається поведінка постійного супутника. Коли їм здається, що вони знайшли те, що відповідає їхнім сексуальним, духовним та інтелектуальним потребам, вони  вагаються тривалий час, перш ніж зробити остаточне рішення і порвати зі старою любов’ю.

Більше на тему: Що робити, аби пощастило в коханні: поради ясновидиці
пара в кровати

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Багато хто стверджує, що Діви в любові безпристрасні та холодні. Це не так. Люди цього знака не полюбляють виставляти свої почуття напоказ. Саме тому про їхнє м’яке серце, що здатне відчувати найглибші почуття, знають тільки їхні близькі та кохані. В сексуальних стосунках Діви визняються особливою пристрастю. Але вимогливість до свого партнера примушує їх з особливою ретельністю підходити до свого вибору. У сексі Діви вправні, як і в усьому іншому. Але тільки в тих випадках, коли вирішують продемонструвати свою майстерність. Багато з них знають про свою холодну стриманість і намагаються додати вогню. Для них це нескладно. Тому що Діва володіє мало не магічними здібностями благотворно впливати на свою другу половинку: навіть від найменшого дотику кохана людина відчує невичерпне задоволення. Діви ненавидять помпезні прояви любові. Як правило, вони висловлюють свою чуттєвість через внутрішню чистоту, зовнішню витонченість і прояв справжнього кохання та відданості до свого партнера.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези вміють насолоджуватися всім, що дають сексуальні стосунки, при цьому не віддаючись безоглядній пристрасті. Іноді в них може бути кілька романів одночасно, але не через розбещеність, а прагнення вибрати найкращого партнера. Іноді Терези не відмовляються від інтиму, навіть якщо почуття їх давно і безнадійно згасли: зі звичною спритністю вони знаходять аргументи, які доводять, що розлучатися з колись коханою людиною поки рано. За своєю природою зазвичай Терези не жорстокі, тому вважають за краще не завдавати страждання навіть тим, кого вже розлюбили.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

І чоловіки, і жінки цього знака наділені величезним сексуальним апетитом. Скорпіон дивиться на секс як на незалежну сферу людських взаємин, і, крім того, секс відновлює їхні сили. Серед коханців Скорпіони вважаються одними з найпалкіших! В молоді роки вони романтичні, пізніше стають менш стриманими, більш сміливими. Люди цього знака завжди вірні духовно, навіть якщо допускають позашлюбний зв’язок.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Стрільці за своєю натурою романтичні і легко зачаровують, але не відрізняються постійністю. Зі сторони може здатися, що Стрілець просто колекціонує свої любовні перемоги, але це не так – він дійсно щоразу щиро захоплений. Дуже часто Стрільцям дорікають в невірності: просто вони надто активні, щоб бути вірними. Якщо йому вдасться знайти партнера, здатного змінюватися разом з ним, такі стосунки можуть бути настільки ж тривалим, як і пристрасними. Правда, над цим доведеться серйозно попрацювати: Стрільці схильні домагатися свіжих еротичних вражень за рахунок зміни партнера, а не вдосконалення стосунків з тим, хто вже став жертвою їхніх чарів. Страх перед нудьгою, властивий Стрільцям, проявляється і в їхньому сексуальному житті. При цьому Стрільці рідко самі пропонують внести новизну у стосунки, але ідеї партнера приймають із задоволенням. При цьому вони щедро діляться отриманими знаннями і відточують майстерність вже з новим партнером.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

В юному віці Козероги скуті та наївні, проте з роками, в міру накопичення досвіду, вони стають прекрасними коханцями. Вони дуже залежні від почуттів, пристрасті, але ховають все це під маскою байдужості, боячись обпектися, бути обдуреними. Через сильний страх вони і зовсім можуть відмовитися від стосунків або роками переживати зраду коханої людини. Їм складно відійти після моральних потрясінь. Козероги не бачать різниці між коханням і сексом. Вони розуміють інстинктивно, що вони знайшли правильного партнера для цього дуже важливого ритуалу і хочуть досягти стану повного задоволення не тільки для себе самих, але також і для свого партнера.

Більше на тему: Заговір на вагітність від шаманки Ірини Богданової

пара

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Водолії завжди ідеалізують любов, тому тваринної пристрасті від них в ліжку не дочекатися. Їм необхідна спокійна обстановка й ніжність у стосунках. Жінка-Водолій любить різні експерименти з коханим, і з радістю прийме нові розваги. Все, що було вичитано нею в посібниках для сексу, буде застосовано на практиці з внесенням своїх змін. Вона дуже винахідлива в ліжку, тільки потрібно розпалити її емоції, щоб вона розкрилася у всій красі. Основна проблема, з якою стикаються жінки цього знака: насамперед вони враховують не свої інтереси, а інтереси партнера. Вони більше люблять віддавати, ніж отримувати. Цим часто користуються, граючи на співчутті Водолія.

Чоловік-Водолій – справжній дослідник в сексі і жадібно читає все, що може знайти на цю тему. Водолій найбільш терпимий знак зодіаку, тобто з широкими поглядами, тому ніщо людське йому не чуже.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Риби зазвичай дуже привабливі для оточуючих і досить винахідливі в сексі, але намагаються нічого не нав’язувати партнерові, тому часто відчувають розчарування. Взагалі, люди цього знака воліють не говорити відкрито про свої бажання, змушуючи свого обранця здогадуватися, передбачати і робити висновки. Нерозуміння того, що в сексі треба вміти не тільки брати, але й віддавати, вводить Риб у стан меланхолії. У заміжжі вони схильні до зрад, які пояснити не в змозі ні собі, ні партнеру.

Риби люблять подорожувати, і курортні романи у них трапляються досить часто: далеко від дому людям цього знака легше розслабитися і дати волю природній легковажності.

Більше на тему: Любовний гороскоп на жовтень 2018 року від Хаяла Алекперова: чого слід очікувати кожному знаку зодіаку

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: