Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів»-19: невже ревнощі Роми підуть у забуття

Здається, у 5 випуску «Битви екстрасенсів»-19 нарешті завершився конфлікт Роми та Олександра Соляника. Коли бойовий маг прийшов на друге випробування, виявилося, що його ножі не можуть зчитувати інформацію. Несподівано, на знімальний майданчик з’явилися Рома і Леся. Що вони прийшли сказати, читайте в матеріалі.

Більше на тему: «Битва екстрасенсів»-19: хто покинув проект у 5 випуску сезону

У ході другого випробування учасники мали допомогти родині, яка страждала від впливу невідомої потойбічної сили та помутніння розуму. Коли Олександр Соляник проходив випробування, ритуальні ножі підвели його. Екстрасенс просто не міг зчитувати інформацію і був за крок від провалу. Однак раптом сталося неймовірне: прямо на випробування прийшли Рома й Леся, які, здавалося, знали, чому ножі не хочуть працювати.

соляник и леся выпуск 5

Рома пояснив, що ревнощі штовхнули його на немислимий вчинок – навести порчу на ножі Олександра. А тепер пара прийшла, щоб очистити їх від негативної енергетики і попросити вибачення у чоловіка.

Як заявила Леся, вона поговорила з коханим. І Рома зрозумів, що був несправедливий до суперника. Він сказав Олександру довгоочікуване: «Пробач», після чого чоловіки навіть по-братськи обійнялися. Залишається тільки сподіватися, що слів «любовний трикутник» у цьому сезоні ми більше не почуємо!

Більше на тему: Чи пробачить журі «Битви екстрасенсів»-19 зухвалість Ніколаса Петросяна

Нагадаємо, що в першому випуску Рома приревнував свою дівчину Лесю до бойового мага Олександра Соляника. З тих пір чоловіки постійно з’ясовували стосунки, щедро приправляючи конфлікт взаємними звинуваченнями і підозрами. Справжній апогей розборок припав на хворобу Лесі, яку в кінцевому рахунку довелося виходжувати травниці Ксані.

Дивіться повне відео випуску 5 «Битви екстрасенсів»-19!

Video: Битва екстрасенсів-19 випуск 5: невже ревнощі Роми підуть у забуття

У 5 випуску Битви екстрасенсів-19 нарешті завершився конфлікт Роми та Олександра Соляника. Коли бойовий маг прийшов на друге випробування, виявилося, що його ножі зіпсовані. Чи усвідомив Рома, що вчинив недобре і час припинити чвари?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: