Битва екстрасенсів

Медовий Cпас: що повинно бути на столі і які змови можна проводити 14 серпня

14 серпня 2017 починається Медовий Спас. Що повинно бути на столі в цей день? Які обряди і змови можна проводити на Медовий спас або Маковія 2017? Про це розповіла мольфарка Олена Стеценко!

медовый спас и маковей 2017

Читайте також: Коли Медовий, Яблучний і Горіховий Спас 2017 – дати

У цей день люди освячують мед, стільники з медом, воду, а також мак. Звідси і друга назва свята – Маковий Спас або Маковій.

«Ще з давніх часів в це свято люди готують всілякі страви, Які обов’язково повінні буті з медом – це Медяник, квас, и просто мед. Всі ці справи повінні обов’язково бути на столі. – говорити мольфарка. – Але не нужно забуваті про ті, что Медовий Спас збігається з коротким, но найсуворішім Успінськім постом (перед Першою Пречистою 28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці). Тому потрібно готувати все з урахуванням посту. Пригощайте один одного стравами з медом та обов’язково поділіться з бідними».

Читайте також: Різдво Пресвятої Богородиці – що можна і не можна робити 21 вересня

Особливу увагу так само приділяли завжди і магічним обрядам, які проводяться на Медовий Спас, каже Олена:

«Вони дуже дієві та мають силу, звичайно, на весь рік. Велику силу мають замовляння на мак, мед і воду освячені в церкві. Можна робити замовляння на бізнес, любов, вдале заміжжя, торгівлю, прихильність начальства та просування по службі».

Читайте також: Як розбагатіти – поради Хаяла Алекперова

Ці та багато інших змов мають величезну силу. Однак ясновидиця попереджає: перш ніж людина зважиться на це, потрібно дуже добре подумати, чи дійсно це йому потрібно.

Сподіваємося, що поради на Медовий Спас або Маковія 2017 від мольфарки Олени Стеценко вам знадобляться і вашу сім’ю буде супроводжувати благополуччя і щастя.

Бережіть себе і своїх близьких!

Читайте також: Ритуал для залучення любові від Хаяла Алекперова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: