Битва екстрасенсів

13 сезон «Битви» був переповнений містичними явищами

«Битва екстрасенсів-13» закінчилася перемогою  української команди. Звання найсильнішого екстрасенса країни у 2014 році здобула спадкова мольфарка, ведунья, знахарка та цілителька Олена Стеценко. Друге місце за рішенням глядачів посів медіум з Росії Яків Шнеєрсон, а трете – спадкова віщунка Софія Литвинова.  Беззаперечно «Битва» – наймістичніший проект країни! Впродовж сезону неймовірні речі відбувалися не лише на знімальному майданчику, а й поза ним.

Після зйомок в одному із закладів, до творців програми зателефонував бармен. Він звинувачував ясновидців у тому, що ледь не позбувся роботи. Згодом з’ясувалося, що адміністратор закладу знайшла розбиту пляшку й вирішила, що винен у цьому бармен. Аби встановити істину, персонал закладу переглянув камери спостереження.

«Це було о п’ятій чи о шостій ранку. Пляшка стояла, а потім раптом впала. У нас вперше пляшки літають. Ви у цьому винні і маєте заплатити 720 гивень», – розповів бармен Сергій.

Ясновидці пояснюють це тим, що під час їхньої роботи може відбуватись що завгодно. На випробуваннях й справді постійно відбувалось щось неймовірне. У присутності кельтського шамана Паттріка Кеббері неодноразово зникало світло.

Паттрик Кеббері

Паттрик Кеббері

«Тут дух. Коли він піде, таких проблем не буде», – пояснював шаман.

І справді, через деякий час усі технічні неполадки зникали незрозумілим чином.

Неймовірний випадок стався і під час роботи емпатки Лариси Гуцану. Коли ясновидиця зчитувала інформацію з очей убивць, то побачили чорних янголів. Як тільки вона про це сказала, відразу зникло світло.

Випробування "очі вбивці"

Випробування “очі вбивці”

Під час випробування з двійниками Мерлін Монро  на знімальному майданчику просто зі стелі впала цегла. Тоді випробування проходила Софія Литвинова і розповідала про чоловіка, який був винен у смерті зірки: «Я бачу, що в період, коли цією людиною було легко керувати, вона зустріла чоловіка в чорному. Краще б він не з’являвся у її житті. Я не повинна була згадувати цього чоловіка. Це чорний чоловік».

Двійники Мерилін Монро

Двійники Мерилін Монро

Тоді ясновидиця ледь жива пішла зі знімального майданчика. А на наступному випробуванні її налякав дух чоловіка.

Під час роботи іншого фіналіста проекту – Якова Шнеєрсона теж неодноразово відбувались містичні речі. На одному з випробувань російський медіум викликав дух покійного чоловіка. Тоді камери зафіксували появу духа, а навколо відбувались дивні речі.

«Під час ритуалу грюкнули двері й розв’язалась штора. Я не знаю, як ще це можна описати. Нікого поруч тоді не було!», – розповіла Олена Гаркуша, героїня випробування.

Олена Гаркуша і Яків Шнеерсон

Олена Гаркуша і Яків Шнеерсон

Проте жодна містика не завадила ясновидцям вийти у фінал 13 сезону «Битви екстрасенсів».

Які ще містичні та неймовірні речі відбувалися на знімальному майданчику та тоді, коли світло софітів вимикали? А також які шокуючи факти із свого життя розповіли фіналісти проекту Яків Шнеєрсон та Софія Литвинова – дізнайтеся ПРОСТО ЗАРАЗ.

Video: 13 сезон «Битви» був переповнений містичними явищами

13 сезон «Битви» був переповнений містичними явищами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: