Битва екстрасенсів

Переможцем «Битви екстрасенсів-13» стала Олена Стеценко

Україна зробила свій вибір! Їх було дванадцять і лише троє найсильніших змогли подолати всі надскладні випробування й прорватися у фінал. Підтримати Якова Шнеєрсона, Софію Литвинову та Олену Стеценко прийшли не тільки їхні рідні та близькі, а й шанувальники проекту та їх унікального дару.

Під час оголошення переможця ведучий програми Павло Костіцин зізнався, що хвилювався не менш самих учасників:

«Для мене цей сезон за сім років існування проекту був найскладнішим. Недарма 13 сезон – чортова дюжина, але ми пережили його. Всяке було – і приємне і не дуже. За когось з учасників я дуже вболівав та переживав, а когось іноді просто хотілося вбити. (Сміється)»

За підсумками глядацького голосування звання найсильнішого екстрасенса 2014 отримала 42-річна спадкова мольфарка, ведунья, знахарка та цілителька Олена Стеценко.

«Спасибі всім! Я дуже чекала цієї перемоги, але те, що вона дійсно буде за мною – не очікувала. Я дякую Богові і всім, хто мене підтримував. Спасибі всім моїм близьким. Також я вдячна всім, хто відсилав за мене свої смс-повідомлення», – подякувала присутнім й телеглядачам Олена.

Також в 13 програмі 13 сезону творці розповіли про містичні речі, які відбувалися на зйомках і після них.

«Під час ритуалу грюкнули двері й розв’язалася штора. Я не знаю, як ще це можна описати. Нікого поруч тоді не було», – розповіла Олена Гаркуша, героїня одного з випробувань сезону. Дівчина прийшла на проект, оскільки боялася, що дух коханого міг її забрати до себе на той світ.

Свої шокуючі історії життя розповіли й самі фіналісти.

«Коли я тільки прийшов на проект, я брехав вам», – зізнався Яків Шнеєрсон.

«Якби я залишилася Софією, я була б вже мертва!» – розповіла Софія Литвинова.

Про які ще таємниці повідали фіналісти? Які неймовірні речі ще відбувалися на знімальному майданчику? А також – як відбувалося нагородження переможниці? Це все ви можете подивитися ПРЯМО ЗАРАЗ на нашому сайті.

А ти хочеш стати учасником «Битви екстрасенсів-14»? Детальна інформація ТУТ.

Video: Переможцем «Битви екстрасенсів-13» стала Олена Стеценко

Переможцем «Битви екстрасенсів-13» стала Олена Стеценко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: