Битва екстрасенсів

Чому Катрін Деньов спробувала втекти зі знімального майданчика «Битви екстрасенсів-13»?

У неділю, 9 березня, о 19:00 відбудеться прем’єра тринадцятого сезону найпопулярнішого містичного проекту на українському телебаченні «Битва екстрасенсів». Цей сезон буде воістину революційним. Вперше за всю історію «Битви» українські екстрасенси оголосили проекту бойкот та не прийшли на кастинг! Що штовхнуло їх на такий крок та чому вони поставили під загрозу зриву весь тринадцятий сезон? Вперше в програмі телеглядачам покажуть все те, що раніше було за кадром!

У прем’єрному епізоді буде показаний відбір найсильніших екстрасенсів. Проте вперше за всю історію «Битви» відбудеться відкритий кастинг ясновидців! Цього року вибирати основних учасників проекту будуть найсильніші екстрасенси країни – Жанна Шулакова, Хаял Алекперов та Олена Курилова.

«Нам неважливо як учасники виглядають або говорять, для нас головне – що вони можуть як екстрасенси», – говорить Хаял Алекперов.

Неймовірна кількість людей з різних куточків України та світу, які називають себе екстрасенсами, приїхали, щоб взяти участь у тринадцятому сезоні. Найсильніші ясновидці минулих сезонів проекту перевірять, хто з них насправді володіє надприродними здібностями, а хто – лише видає себе за екстрасенсів.

Учасників кастингу чекає кілька завдань: знайти фото мертвої людини, визначити, що знаходиться в чорному ящику та особисте питання від членів журі. Ті з них, хто зможе вразити членів журі більше інших, потраплять в наступний етап відбору.

Учасник кастингу під час випробування

Учасник кастингу під час випробування

Також екстрасенсам належить пройти найнебезпечніше випробування за всю історію «Битви екстрасенсів».

«Я, чесно кажучи, боюся. – розповіла про свої враження одна з ясновидців. – У чоловіка, який сидів поруч зі мною, сильно розболілася голова – це не просто так! Він налаштувався на щось дуже страшне»

«Кажуть, коли страшно, то проходить все життя перед очима. Нічого не проходить! Страшно до такої міри, що ти забуваєш, як тебе звати», – поділився учасник випробування.

Також усім, хто пройде попередні завдання, належить довести свої можливості та показати на що вони здатні всім бажаючим жителям столиці. Забігаючи трохи наперед, розповімо, що під час цього випробування розгорілися неабиякі пристрасті. Одному з учасників навіть довелося викликати швидку допомогу.

У прем'єрному епізоді буде показаний відбір найсильніших екстрасенсів.

У прем’єрному епізоді буде показаний відбір найсильніших екстрасенсів.

«Я відчула різкий біль до нудоти. – розповів екстрасенс – Хтось не хоче бачить мене в якості учасника. Але я все одно пройду й буду мстити! Їм буде так само погано, як і мені зараз».

Що це – звичайні проблеми зі здоров’ям або енергетичні атаки – дізнаємося вже зовсім скоро.

Ну і, звичайно ж, випробування «Містер Х»! Нагадаємо, що в попередніх сезонах надздібності учасників перевіряли Орнелла Муті, Томас Андерс, Дана Інтернешнл та інші знамениті на весь світ зірки. А цього разу спеціально для участі в «Битві» в Україну прилетіла одна з найкрасивіших жінок сучасності, муза Іва-Сен-Лорана, обличчя Шанель № 5, зірка фільмів «Шербурзькі парасольки» та «Голод» всесвітньо відома актриса Катрін Деньов.

Їй 70. Вона не любить з’являтися на публіці та не дає інтерв’ю. Її можна зустріти тільки на офіційних прийомах та кінофестивалях. Так чому ж вона тут – на «Битві екстрасенсів»? Які таємниці зірки розкриють учасники 13-го сезону? І чому Деньов спробує втекти зі знімального майданчика і що її зупинить?

Катрін Деньов спеціально прилетіла в Україну для участі в «Битві-13»

Катрін Деньов спеціально прилетіла в Україну для участі в «Битві-13»

А також:

Який чорний маг лише силою думки зламав особисту річ Олени Курилової? Хто з учасників проник у свідомість члена журі? Що за найнебезпечніше випробування за всю історію «Битви екстрасенсів» влаштували учасникам? Не пропустіть найпопулярніший проект людських надможливостей у світі «Битва екстрасенсів» у неділю, 9 березня, о 19:00 на СТБ.

Video: Чому Катрін Деньов спробувала втекти зі знімального майданчика «Битви екстрасенсів-13»?

Чому Катрін Деньов спробувала втекти зі знімального майданчика «Битви екстрасенсів-13»?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: