Битва екстрасенсів

Катрін Деньов знялася у новому сезоні проекту

У неділю, 9 березня, о 19:00 відбудеться довгоочікувана прем’єра тринадцятого сезону популярного містичного проекту «Битва екстрасенсів» під назвою «Свої проти чужих».

Як зізналася Юлія Федец, директор творчого об’єднання телеканалу СТБ, цей сезон стане найнепередбачуванішим за всю історію проекту. Також Юля розповіла, що зйомки «Битви екстрасенсів» були під загрозою зриву, бо українські ясновидці оголосили команді проекту бойкот:

«У перші дні кастингу у нас було всього лише 20 заявок. Раніше ці цифри обчислювалися в сотнях. Ми вирішили розібратися, в чому ж справа. Виявилося, що в українських екстрасенсів виникла недовіра до проекту через те, що в останніх сезонах перемагали іноземці – в десятому – Хаял Алекперов з Азербайджану, в одинадцятому – Джун Філд з Шотландії, у дванадцятому – Діларам Сапарова з Казахстану».

Тому правила в цьому сезоні вирішили трохи змінити. Тепер, за підсумком перших трьох випробувань – ширма, пошук живої та неживої енергії та Містер Х , 12 найсильніших екстрасенсів розділять на дві команди, по шість осіб у кожній. Команда українських учасників буде боротися проти команди іноземців. А обирати учасників будуть самі ясновидці.

«Ми прийняли рішення, що тепер вибирати ясновидців будуть найсильніші екстрасенси країни – Олена Курилова, Хаял Алекперов та Жанна Шулакова. Вперше глядач побачить те, що завжди залишалося за кадром – відкритий кастинг ясновидців», – говорить Юлія Федец.

А у звичайних глядачів тепер буде можливість особисто перевірити здібності учасників.

«Ми стаємо повністю відкриті для глядача, будь-який бажаючий зможе перевірити надздібності екстрасенса. У першому епізоді програми завдання екстрасенсам придумували жителі столиці», – розповідає Юлія Федец.

Учасникам нинішнього сезону належить добре попрацювати, аби довести, що вони гідні брати участь в тринадцятому сезоні «Битви». Наприклад, випробування ширма почнеться просто в дорозі, на даху автобуса. Екстрасенси працюватимуть у транспорті, що рухається на великій швидкості в заметіль.

Вже традиційно, для випробування «Містер Х» творці проекту запрошують відомих світових зірок. У прем’єрному епізоді «Містером Х» стане відома французька кінодіва Катрін Деньов, муза Ів Сен- Лорана та зірка «Шербурзьких парасольок».

Катрін Деньов приїхала на тринадцяту «Битву»

Катрін Деньов приїхала на тринадцяту «Битву»

Що привело відому французьку актрису в Україну на зйомки телепроекту «Битва екстрасенсів-13» у розпал революції, глядачі побачать цієї неділі, 9 березня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: