Битва екстрасенсів

Ясновидці розповіли про перший сексуальний досвід Серьоги

Публічні люди не завжди з легкістю погоджуються стати героями випробувань, які команда проекту підготувала для учасників програми. Багато хто побоюється, що ясновидці відчують і зроблять надбанням громадськості інформацію, яку знаменитості воліли б приховати. Так було і з відомим музикантом і продюсером, суддею шоу «Х-фактор» Сергієм Пархоменко, якого було непросто вмовити на участь у програмі «Битва екстрасенсів» в Україні.

У 10-му випуску сьомого сезону проекту він наважився на експеримент. Серьога приміряв на себе роль водія розкішного чорного лімузина, який по черзі прокатав всіх учасників програми. Щоб всі були в рівних умовах, весь шлях розділили на п’ятьох – рівно по 6 кілометрів на кожного.

Завдання полягало в наступному – кожен екстрасенс мав відчути щось особливе про водія і зрозуміти, куди він їх везе. Пасажирів від водія відділяла пластикова перегородка, через яку було неможливо розгледіти, хто перебуває за кермом.

Незважаючи на всі складнощі, вже перша учасниця – медіум із США Дженніфер Уоленнс – змогла розповісти багато чого:

«Це гарний чоловік спортивної статури. Лідер за характером. І був таким з самого дитинства. Він старший з трьох дітей. Йому близько 35. Він не з України. Назва його країни починається на «Б». Він музикант. І мені здається, що я бачила його обличчя на вашому ТБ, в одному з українських шоу».

Але Серьога був би не Серьога, якби не спробував збентежити і заплутати учасників. Так наступного учасника Сабухі Іманова він і ведучий проекту Павло Костіцин буквально завалили питаннями. Один з них звучало так: «Яким був перший сексуальний досвід героя?»

«Дівчина була старша за нього. Це було дуже давно. Не думаю, що це було почуття. Це досвід. Але він просто хотів дізнатися про це, просто не міг стриматися»
, – розповів збентежений Сабухі.

«Це дійсно була така випадкова зв’язок. Але й дівчина теж була не проти»
, – зізнався Серьога.

Якими ще невідомими фактами про Серьозі поділилися екстрасенси? Дивіться на нашому відео нижче:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: