Битва екстрасенсів

Чому секс-символу Дані Борисовій не щастить в особистому житті?

В очікуванні 11-го сезону програми, який вийде в ефір восени, сайт СТБ продовжує згадувати найяскравіші епізоди програми за участю знаменитостей українського, російського та світового масштабу. Так, у 9-му випуску 7-го сезону «Битви екстрасенсів» в Україні спеціальною гостею програми стала скандальна російська ведуча Дана Борисова.

Дівчина приїхала в масажний салон на черговий сеанс збереження енергії. Знаменитість віддає перевагу аювердичному масажу мішечками з цілющими травами. Це один з різновидів техніки, яка використовується для регулювання енергії в організмі людини та підтримки його здоров’я. Гостя програми дуже ризикувала, адже люди з незвичайними здібностями здатні розкрити будь-які таємниці. Так і сталося.

«Це дуже складне завдання. За цими мішечками вони нічого не зрозуміють», – з сумнівом сказала Дана, покидаючи масажний кабінет.

Як виявилося, в цьому випробуванні учасники програми мали назвати ім’я зірки і розповісти про неї, потримавши в руках мішечки, якими їй робили масаж.

«Вона хотіла вийти заміж, але не вийшло. Комусь не дали взяти її в дружини», – сказав екстрасенс Сабухі Іманов.

Що ж мав на увазі екстрасенс? Хто завадив щастя телезірки? ..

«Мені здається, батьки Максима не хотіли, щоб ми одружилися, тому що я старше його, і я з шоу-бізнесу»
, – зізналася Дана.

Але чому ж дівчині, яка довгий час була секс-символом російського екрану, настільки не щастить в особистому житті.

«Ця жінка завжди одна. І не може знайти свою другу половинку. Я відчуваю, що вона відібрала чоловіка у якоїсь жінки. Через те, що вона часом захоплюється чужими чоловіками, їй і не щастить в особистому житті … Сльози інших жінок стали їй покаранням», – заявив Ганьбив Алекперов.

Чи погодиться Дана зі словами екстрасенса? І якими ще одкровеннями вразили російську телезірку учасники програми? Дивіться наше відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: