Битва екстрасенсів

Елена Стеценко благодаря «Битві екстрасенсів» открыла в себе способности медиума

Она – потомственная мольфарка, ведунья, знахарка и целительница. Мастер международной школы энергетического целительства и кармической коррекции. Что же привело Елену Стеценко на 13 сезон самого мистического проекта страны «Битва екстрасенсів»? Как она, мольфарка, живет в обычной жизни? Как проводит досуг и чем интересуется? Об этом и многом другом финалистка тринадцатого сезона эксклюзивно рассказала сайту телеканала СТБ.

Елена, здравствуйте! Хочу поздравить вас с тем, что вы попали в число сильнейших экстрасенсов 13-го сезона «Битвы». Расскажите, что вас привело на проект?

Дуже дякую за теплі слова! На «Битві» я хотіла випробувати свої сили, впевнитись у своїх здібностях, більш глибоко розкрити у практиці яснобачення. Також прагнула розкрити ще якісь додаткові здібності, познайомитись з іншими екстрасенсами та з їх методами роботи. Можливо освоїти завдяки ним нові практики, а також показати та довести, що на Україні є дійсно здібні екстрасенси, які мають магічний дар.

Елена Стеценко во время онлфйн-конференции на сайте СТБ

Елена Стеценко во время онлфйн-конференции на сайте СТБ

Какое испытание оказалось для вас самым легким, а какое наоборот – самым тяжелым?

Найлегшим для мене виявилося випробування з дітками. На змаганні нам необхідно було знайти діточок для їхніх батьків. Ми працювали вживу – спочатку діагностували батечка, відчули його енергетику, побачили його кармічні зв’язки та його енергетичну структуру. Коли народжується дитина, то за енергетикою проходить модуляцію материнською та батьківською лініями енергетики, вони дуже схожі із батьками за енергетичною структурою. Тому було легко знайти потрібну дитину.

А найважче випробування – розслідування багатьох смертей в одному під’їзді у Києві, де були проведені окультні обряди. Саме на цьому випробуванні я вперше у своєму житті спілкувалася з духом, адже я вважала, що не маю здібності медіума і саме на цьому випробуванні відкрилися нові мої здібності. Дуже страшно було відчувати, як дух може оволодіти твоїм тілом, промовляти у твоїй голові слова, керувати твоїми рухами. У цей момент ти відчуваєш таку крижану холоднечу, що синіють руки та ноги, обличчя зводить судома. А коли відчуваєш емоційні переживання духа у момент смерті – здається що ти сама помираєш. Це для мене було просто жахливо.

Наверное, невероятно сложно каждый раз переживать подобное

Мої здібності для мене – це дар. Мені подобається допомагати людям, робити їм добро та змінювати їх життя на краще.

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

А какая ваша жизнь – жизнь экстрасенсов?

Життя екстрасенса нічим не відрізняється від життя звичайної людини. Сім’я, турбота про родину, робота з людьми, допомога їм, робота відповідно свого дару – обряди, свята, відвідування місць сили. Єдине що відрізняє нас від інших – ми постійно в зоні ризику через нашу надчутливість до оточуючих подій. Тому ми дуже уважні й постійно в алертному стані. Нам завжди треба контролювати та підтримувати енергетичний захист.

Наверняка, сложно постоянно находиться в таком напряженном состоянии. Как же вы отдыхаете?

Відпочиваю переважно у колі родини. Обов’язково навчаюсь та дуже багато часу присвячую самоосвіті. Також зустрічаюсь з друзями та учнями моєї Школи. Полюбляю відвідувати концерти, театри, нічні клуби, дискотеки, різні вистави та фестивалі.

Вы очень разностороння личность. Может вы хотели бы что-то изменить в своей жизни, если бы была такая возможность?

Ні, я не змінила б зовсім нічого. Мені подобається те, як я живу і все що мене оточує. І у минулому мене все влаштовує – якби я не пройшла той шлях, що подолала до сьогоднішнього дня – не стала б тією, ким є зараз … не стала б магом.

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

Что помогает вам восстанавливать свои силы?

Відпочинок у колі друзів та родини. Також користуюсь багатьма енергетичними практиками – технологія наповнення енергіями Школи енергохілерства та кармічної корекції, відвідування місць енергетичної сили та енергетичних порталів на природі, спілкування з природою – деревами, рослинами, водою, вітром, наповнення через стихії вогню, землі, води, повітря, медитації та інші практики – УШУ, Тай-дзи-цюань, Цигун.

Согласно гуцульскими традициями, мольфаром может быть только мужчина. Как получилось так, что вы – женщина – стали мольфаркой?

Де це написано? Де це прийнято, що мольфаром може бути тільки чоловік? Це неправда! Мольфар – це людина, чоловік чи жінка, яка виготовляє мольфи – обереги, амулети, талісмани. Він заряджає їх для людей. Це людина, яка має магічні здібності. Для того, щоб виготовити Мольфи потрібно вміти спілкуватися із стихіями, із природою, знати магічні заклинання та обряди. На центральній та в інших областях України є маги, знахарі, цілителі, ясновидці, відьми, ведуни, відьмаки, волхви  та інші. А у Карпатах таких людей з надприродними здібностями називають мольфарами.

У мольфаров большое влияние на все четыре стихии – земля, вода, воздух, огонь. А влияют ли стихии на жизнь и здоровье мольфаров?

Так, звичайно. Вони підсилюють, підживлюють, підтримують мольфарів. Захищають, оберігають, попереджають їх про небезпеку. Допомагають подолати недуги та порчі, навчають мудрості Всесвіту.

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

Елена Стеценко. Фото из социальных сетей

Чувствуете ли вы кто победит в 13 сезоне «Битвы экстрасенсов»?

Я відчуваю, що переможе Україна, переможницею однозначно буде жінка – а хто із нас – я чи Софія – покаже фінал.

Спасибо, Елена, за беседу.

Дякую і вам за цікаві питання. Мені приємно було на них відповідати.

Не пропустите финал самого грандиозного и мистического проекта страны «Битва екстрасенсів» в воскресенье, 1 июня, в 19:00 на СТБ. 

Евгения Нестеренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: