Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 10 випуску «Зважені та щасливі»-8?

10 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 випробовував учасників на витримку і чесність. Ризики потрапити під жовту лінію зростали щодня, адже тиждень мав завершитися зважуванням. Для кого зі зважених наступний тиждень розпочнеться у чорних футболках – дізнайтеся в матеріалі.

Традиційно першим на ваги став тренер Василь Вірастюк. Протягом тривалого часу чоловік не може подолати межу 140 кілограмів. Тому і цього тижня ваги показали 0 кілограмів. Але це доволі непоганий результат, адже метою Василя є не втратити свою м’язову тканину.

зважені та щасливі

Першими серед учасників дізнавалися свої результати тріумфатори 10 тижня – Богдан та Олег Буряки. Чоловіки все частіше перемагають та показують гарний результат. За сім днів Олег став легшим на 2 кілограми, а Богдан — на 3 кілограми. Із бонусом у -3 кілограми у відсотковому співвідношенні результат становив 3,25%.

зважені та щасливі

Сашко та Наталя Валігурські скинули 2 кілограми на двох. На жаль, Наталі не вдалося позбутися жодного кілограма. У відсотках такий результат дорівнює 0,76%. Не найкращий показник команди, проте його було достатньо, аби не потрапити під жовту лінію.

зважені та щасливі

Ольга та Іван Нестерові також не потрапили під жовту лінію, незважаючи на те, що родина скинула лише 1 кілограм. Оля позбулася одного кілограма, а її батько 0. У відсотках це становить 0,52%.

зважені та щасливі

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 9 випуску «Зважені та щасливі»-8

Команда Зелених – Сюзанна та Богдан Ремські – отримали на 10 тижні антибонус +1 кг. Вони перебували під загрозою, адже скинутої ваги могло бути недостатньо. Та ваги показали -3 кг у Сюзанни, а у Богдана — +1 кг. З урахуванням антибонуса Зелені опустилися на передостанню позицію турнірної таблиці.

зважені та щасливі
Під жовту лінію потрапили Жовті – Наталя та Людмила Мотики. Здавалося, що може бути гірше за +1 кілограм на зважуванні? Шокуючим результатом стали +2 кілограми! І мати, і донька набрали по одному кілограму. Тому за два тижні вони боротимуться на битві чорних за життя на проекті.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.