Зважені та щасливі
Василь Вірастюк

Василь Вірастюк — новий тренер проекту «Зважені та щасливі»-8

Дата і місце народження: 22.04.1974 м. Івано-Франківськ

  • Заслужений майстер спорту України;
  • Відомий український стронґмен;
  • «Найсильніша людина України» у 2000, 2001, 2002, 2003, 2005 роках;
  • Чемпіон світу і володар титулу «Найсильніша людина світу» у 2004 році;
  • Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 і 2004 роках;
  • П’ятиразовий учасник престижних змагань Арнольд-Класик від Арнольда Шварценеггера, в яких Василь тричі посідав друге місце.

Спочатку Василя хотіли запросити на проект як зіркового учасника, який би скидав вагу разом з іншими. На початку 2008 року йому довелося завершити свою спортивну кар’єру, тому що до неймовірної кількості професійних травм додалася ще одна: лікарі сказали, що у Василя коксартроз третього ступеня і необхідна операція.

Після неї протипоказані важкі навантаження: стрибати, бігати і навантажувати ногу було суворо заборонено. Довелося відмовитися від своїх захоплень – гірських лиж, великого тенісу, баскетболу. Як наслідок, Василь почав мало рухатися і все частіше засиджуватися біля телевізора. Вага тіла стрімко збільшувалася. Лікар пригрозив, що якщо так піде і далі, то доведеться знову лягти на операційний стіл. Василь зрозумів, що йому вкрай необхідно схуднути.

Завдяки його колосальному досвіду тренера української збірної в Invictus Games, було вирішено, що він стане ідеальним наставником, ще й першим, хто худне разом зі всіма учасниками.

Василь також стане чудовим прикладом справжнього чоловіка для пар-учасників, адже сам одружений з 2007 року і має трьох чудових дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.