Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 9 випуску «Зважені та щасливі»-8

9 випуск «Зважені та щасливі»-8 був експериментальним для учасників. Наприкінці всіх випробувань на них чекало зважування, від якого залежала їхня доля на проекті. Адже на дев’ятому тижні під жовту лінію мали потрапити дві команди. Чи вистачило скинутих кілограмів родинам, аби не потрапити на битву чорних за життя на проекті? Та до яких результатів призвели дієти – читайте в матеріалі.

Першим на ваги став Василь Вірастюк. Попередня вага тренера була 141 кілограм. На дев’ятому тижні чоловік скинув 1 кілограм. Нова вага – 140 кілограмів.

Зважені та щасливі

Серед учасників свої результати першими показували Іван та Оля Нестерові. Вони врятувалися від жовтої лінії, адже спільно скинули 5 кілограмів. У відсотках це становить 2,51%.

Зважені та щасливі

Результат своєї праці наступними дізналися Сашко та Наталія Валігурські. Результат виявився приголомшливим – -10 кілограмів, що у відсотках показало 3,66%. Проте після тижневої дієти Сашкові стало погано просто на зважуванні.

Зважені та щасливі

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 8 випуску «Зважені та щасливі»-8

Олександр Валігурський не єдиний, кому стало зле. Людмила Мотика так само зомліла від неправильної дієти. Проте команда Жовтих – Людмила та Наталія Мотики – стала на ваги. Мати, як і донька, скинула 1 кілограм. Але з минулого тижня родина мала бонус -4 кілограми. Тому спільний результат у відсотках становив 2,99%.

зважені та щасливі

Сюзанна та Богдан Ремські скинули лише 4 кілограми і посіли останню позицію у турнірній таблиці, а тому одразу відправилися на битву чорних.

зважені та щасливі
Олег і Богдан Буряки на дев’ятому тижні були позбавлені правильного харчування, що поставило їхню участь у проекті під загрозу. Батько скинув 2 кілограми, а от син – жодного. У відсотках це показало 0,8%. Родина потрапила під жовту лінію, а це означає — попереду битва чорних за життя на проекті.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.