Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 8 випуску «Зважені та щасливі»-8

8 випуск «Зважені та щасливі»-8 продовжує влаштовувати для команд випробування, які сприятимуть втраті ваги. Наприкінці кожного тижня «зважені» показують свої здобутки. Проте чи змогли вони впоратися цього разу з антибонусами мафії та не потрапити під жовту лінію – читайте в матеріалі.

Зважування восьмого тижня «Зважені та щасливі»-8 традиційно розпочав Василь Вірастюк. Ваги показали +1 кілограм. Проте причиною став психологічний фактор. Наявність травми та стресових умов, в яких тренер перебував на восьмому тижні, вплинули на його вагу.

зважені та щасливі

Тріумфатори восьмого тижня – команда Жовтих. Наталія та Людмила Мотики мали бонус -8 кілограмів. Мати та донька розділили бонуси на два зважування. Нова вага Наталі 100 кілограмів. Людмила скинула 4 кілограми. У відсотковому значенні це показало 4,83%.

зважені та щасливі

Рожеві – Ольга та Іван Нестерові – мали антибонус +1 кілограм. Проте він не став на заваді команді. Родина спільно скинула 7 кілограмів. У відсотковому співвідношенні результат – 2,21%.

зважені та щасливі

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 7 випуску «Зважені та щасливі»-8

Сині – Сашко та Наталія Валігурські – разом скинули 7 кілограмів.

зважені та щасливі

Результат своєї праці показала команда Зелених – Сюзанна та Богдан Ремські. Незважаючи на підозри табору, мафією виявилися не вони. А отже здобули +2 кілограми антибонусу. Богдан схуд на 5, а Сюзанна на 2 кілограми. З урахуванням додаткових двох кілограмів відсоток становить 2,07%.

зважені та щасливі

Команда Червоних – Богдан та Олег Буряки – за сім днів стала легшою на 11 кілограмів. 4,25% перемістили родину на другу позицію восьмого тижня.

зважені та щасливі

А от команда Блакитних – Вероніка Бадьорна та Євгенія Маркова – мали найбільший антибонус — +5 кілограмів. Одягнені в чорні футболки, дівчата були під високим ризиком. Родина спільно втратила 5 кілограмів, проте антибонус показав на турнірній таблиці 0%. Команда Блакитних вдруге наділа чорні футболки, а тому покинула проект одразу після зважування.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.