Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 7 випуску «Зважені та щасливі»-8

Зважування 7 тижня «Зважені та щасливі»-8 розпочалося без тренерів. Учасники знову доводили своє право залишатися на проекті, показуючи кількість скинутих кілограмів. Хто не зміг позбутися зайвої ваги, а хто взагалі показав перший плюс? Як повернення додому позначилося на вазі дітей – читайте в матеріалі.

Першими на ваги стала команда Рожевих – Ольга та Іван Нестерові. На сьомому тижні Оля виконала успішно всі завдання і здобула -3 кілограми як бонус. Та батько на випробуванні зміг потроїти здобуток. Тож наприкінці 7 випуску пара мала -9 кілограмів. Ці кілограми Рожеві розділили порівну із командою Червоних – Богданом і Олегом Буряками. З урахуванням бонусу родина стала легшою на 7 кілограмів, що у відсотках показало 3,36%.

Зважені та щасливі

Команда Червоних отримала -4 кілограми у подарунок. Протягом сьомого тижня Олег скинув 2 кілограми, а Богдан — 3 кілограми. Це стало доказом того, що вдома хлопець інтенсивно тренувався та слідкував за своїм харчуванням. З урахуванням бонусу результат хлопців у відсотковому значенні досяг 3,41%.

Зважені та щасливі

Незважаючи на знахідку Мирослави Ульяніної у Наталі Мотики, дівчина запевнила, що ані алкоголь, ані жироспалювальні препарати вона не вживала. Ваги показали -2 кілограми у доньки та -3 кг — у матері. У відсотках команда Жовтих стала легшою на 3,36%.

Більше на тему: Що показало зважування 6 випуску «Зважені та щасливі»-8

А от Сашко Валігурський з команди Синіх також повернувся із сюрпризом до табору. Хлопець вирішив сховати проносні пігулки у скакалці. Проте їх знайшла ведуча та показала усім іншим учасникам. Хлопець вибачився перед усіма та показав результат скинутої вдома ваги. Наталя та Сашко Валігурські на двох схудли на 6 кілограмів. У відсотках це показало 2,1%.

зважені та щасливі

Команда Зелених – Сюзанна та Богдан Ремські — змогли втратити достатньо на сьомому тижні. Незважаючи на те, що жінка після операції не могла інтенсивно тренуватися, вона скинула 5 кілограмів. А Богдан встиг реабілітуватися після вживання алкоголю та тістечок і скинув 4 кілограми. Спільний здобуток -9 кілограмів становить 3,6% і перемістив пару на перше місце.

зважені та щасливі

Проте вперше на проекті «Зважені та щасливі»-8 зважування закінчувалося +1 кілограмом. Команда Блакитних — Євгенія Маркова і Вероніка Бадьорна показали найгірший результат. Донька не змогла не лише скинути достатню вагу, а й утримати попередню. Спільний результат показав 0%. Дівчата вдруге наділи чорні футболки і змагатимуться за право залишатися на проекті.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.