Зважені та щасливі

Що показало зважування 6 випуску «Зважені та щасливі»-8

6 випуск «Зважені та щасливі»-8, як завжди, завершується зважуванням учасників. Всі свої здобутки родини демонструють скинутими кілограмами, які вже багато разів підводили їх під жовту лінію. Та хто на 6 тижні не зміг втратити достатню кількість ваги, аби убезпечити себе від другої битви чорних – читайте в матеріалі.

Зважування 6 випуску розпочалося традиційно з результатів тренера Василя Вірастюка. Незважаючи на хвору ногу, результат показав -2 кілограми на вагах. Нова вага тренера становить 140 кілограмів.

зважені та щасливі

Наступними свої результати дізналися володарі бонусу у -2 кілограми Наталія Макаренко та Аліна Радомська. На шостому тижні ваги показали, що Наталя стала легшою на 2 кілограми, а Аліна на 3. Спільний результат -5 кілограмів, а з урахуванням бонусу здобутком пари стали 3,76%.

зважені та щасливі

Команда Зелених — Сюзанна та Богдан Ремські — худнула порізно. Сюзанна потрапила до лікарні, а Богдан працював за двох. Жінка скинула 1 кілограм, а от Богдан втратив 6 кілограмів. Спільний результат -7 показав на турнірній таблиці 2,72%.

зважені та щасливі

Команда Синіх Наталя та Сашко Валігурськітакож показала гарний результат у -9 кілограмів та 3,05%.

зважені та щасливі

Борис та Катя Місишини з антибонусом зайняли останню позицію у турнірній таблиці  з результатом 1,25%. Саме тому вони наділи чорні футболки. Вони разом з командами Зелених та Коричневих відправилися на битву чорних.

зважені та щасливі
Ведуча Мирослава Ульяніна підготувала для лузерів випробування з найбільшими страхами родин. Тож ніч була неспокійною, а нерви учасників у чорному – на межі зриву.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 5 випуску «Зважені та щасливі»-8

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.