Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 5 випуску «Зважені та щасливі»-8

П’ятий тиждень проекту «Зважені та щасливі»-8 традиційно завершився зважуванням. Від чорних футболок кожного відділяв його власний результат на вагах. 5 випуск багатьох нагородив приємними бонусами, а деяких нещадно змусив втричі більше тренуватися. Хто зі «зважених» потрапив під чорну лінію на п’ятому тижні – дізнайтеся в матеріалі.

У 5 випуску «Зважені та щасливі» першим на ваги став Василь Вірастюк. Через травму руки тренер не міг повною мірою виконувати фізичні навантаження. Проте ваги показали -1 кг, і нова вага становить 142 кілограми.

зважені та щасливі

На «липкому» конкурсі перемогла команда Наталі Мотики та Богдана Буряка. Вони мали можливість розподілити бонуси між іншими учасниками. Пара Синіх отримала від них  -2 кг, пара Червоних також -2 кг, а от пара жовтих -3 кілограми.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 4 випуску «Зважені та щасливі»-8

На цьому тижні першими на ваги стала команда Червоних – Богдан та Олег Буряки. За сім днів вони стали легшими на 8 кілограмів. Із урахуванням бонусів хлопці мали -10 кілограмів, що у відсотках показало 3,56%.

зважені та щасливі

Жовті мали найбільшу кількість бонусів у 5 випуску «Зважені та щасливі»-8. Людмила стала легшою на 3 кілограми, а Наталка на 2. Із бонусними показниками вони обігнали Червоних у турнірній таблиці й отримали результат у 3,57%.

зважені та щасливі

Команда Рожевих – Ольга та Іван Нестерові – на п’ятому тижні отримала бонусні -3 кілограми. Сімейний здобуток досяг -8 кілограмів, незважаючи на проблеми зі здоров’ям у Івана. У відсотках вони обігнали всі попередні родини – 3,67%.

Більше на тему: Танцювальний батл: фотодобірка 4 випуску «Зважені та щасливі»-8

Команду Сашка та Наталі Валігурських від потрапляння під жовту лінію врятували бонуси у -2 кілограми. Адже кожен із них втратив по два кілограми. У відсотковому значенні це становить 2,66%.

Останніми на ваги стала команда Вероніки Бадьорної та Євгенії Маркової, які скинули по 4 кілограми. Проте тиждень був надзвичайно невдалим, і дівчата заробили +3 кілограми на зважуванні. Втім, очікування усіх щодо чорних футболок для Блакитних  не справдилися. 1,92% не дали їм потрапили під жовту лінію.

зважені та щасливі

Сюзанна та Богдан Ремські стали на ваги в очікуванні побачити -4 кілограми. Проте великі сподівання не справдилися. Сюзанна не скинула жодного кілограму. Тому на п’ятому тижні проекту «Зважені та щасливі»-8 спільним здобутком команди став -1 кілограм. Все вирішили відсотки –  0,39%. Команда Зелених зайняла останнє місце в турнірній таблиці та наділа чорні футболки.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.