Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 4 випуску «Зважені та щасливі»-8

Четвертий тиждень «Зважені та щасливі»-8 перевірив сімейні здобутки на вагах. Танцювальні випробування виявилися не лише складними для учасників, а й ризиковими. Багато хто зі «зважених» не очікував на низькі результати у турнірній таблиці. Тож хто переміг себе у танцювальному па, а хто у втраті зайвої ваги – дізнайтеся у матеріалі.

Більше на тему: «Зважені та щасливі»-8: відбулася перша битва чорних футболок

Традиційно у восьмому сезоні проекту «Зважені та щасливі» першим на ваги став Василь Вірастюк. На четвертому тижні тренер скинув 4 кілограми. Тепер його вага становить 143 кілограми.

зважені та щасливі

Команда Синіх – Олександр і Наталія Валігурські на танцювальному випробуванні виборола не лише зустріч із кумиром, а й -1 кілограм на вагах як бонус. Проте, очікування пари на скинуті п’ять або більше кілограмів не справдилися. Сашко скинув 2 кілограми, а Наталя 1. У відсотковому значенні їхній показник – 1,31%, однак це з урахуванням бонусу -1 кілограм. Саме він врятував пару від чорних футболок. Тренер В’ячеслав Узелков припустив, що причиною є неправильне харчування.

зважені та щасливі

Найбільше у четвертому випуску «Зважені та щасливі»-8 скинула команда Червоних –Богдан і Олег Буряк . Олег схуд на 3 кілограми, а Богдан втратив цілих 5. Таким чином, сімейний здобуток становить 2,77%. Цього тижня вони зайняли першу позицію серед усіх учасників.

зважені та щасливі

Коричневі на цьому тижні показали найгірший результат. Спільно на двох Аліна Радомська та Наталія Макаренко скинули 2 кілограми. На турнірній таблиці це 1,06 %. Такого результату виявилося недостатньо, аби вберегтися від жовтої лінії. Тож наприкінці четвертого тижня саме Коричневі наділи чорні футболки.

зважені та щасливі

На закінчення ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 додала, що наступного тижня буде ще складніше, адже батьки та діти проведуть його порізно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.